Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Liberecký skokan 8. 3. 2014

Do Liberce přijela početná skupina závodníků z Českých oddílů. Byl to náročný závod jak pro závodníky, kteří se nemohli rozcvičit na trampolíně, tak pro rozhodčí.

Závod byl zahájen v 9 hodin kategorií nejmladších závodníků a skončil po 18 hodině kategorii synchronních dvojic dospělých. Z našeho oddílu se zúčastnila pětice závodníků v jednotlivcích i synchronních dvojicích. Všichni naši závodníci postoupili ve svých kategoriích do finále a umístili se na předních místech. Nejlepšího umístění dosáhl Erik Motal v žácích ročníku 2005 - 2006 když v kvalifikaci obsadil první místo a toto umístění zopakoval i ve finále. Výborně si vedly i naše žákyně v kategorii 2002 - 2001 když kvalifikaci vyhrála naše Natálie Jiranová.

Po finále obsadily naše závodnice tato místa:

• Natálie Jiranová 2.

• Barbora Vosáhlová 3.

• Andrea Trníková 5. a

• Karolína Vognarová 6. místo.

• Také v synchroních dvojicích žákyň 2001 -2004 se dvojice Trníková - Vosáhlová dostala do finále kde obsadila 6. místo.