Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

2. závod Českého a Žákovského poháru 2014
Odolena Voda 10. 5.

Do Odolene Vody se sjeli skokané na trampolíně ke svému druhému závodu. Náš oddíl reprezentovala pětice závodníků. V Žákovském poháru naše závodnice předvedly dobré výkony a všechny splnily podmínky k účasti na Mistrovství České republiky žactva. Naše děvčata obsadily tato místa: A. Vodehnalová 20., A. Trníková 21.,B. Vosáhlová 25. místo.

V kategorii žáků postoupil J. Drtina do finále jako třetí a také finálová sestava byla dobrá a obsadil 3. místo. J. Drtina má také splněn limit na MR žactva i na Juniorské MR. V synchronních dvojicích naše žákyně A. Trníková - B. Vosáhlová postoupily do finále a zde obsadily 6. místo. V Českém poháru naše závodnice P. Rychterová obsadila 13. místo. V synchronních dvojicích žen společně s M. Otavovou ze Žižkova 10. místo.

Přebor Čech 11.5.2014

V neděli se ve stejném místě konal další závod za účasti dalších našich závodníků. V kategorii chlapců r. 2006 - 2005 si nejlépe vedl Erik Motal který v kvalifikaci i ve finále obsadil 1. místo. V kategorii dívek 2002 - 2000 si z našich závodnic nejlépe vedla Karolína Vognarová která obsadila 6. místo. Umístění dalších našich závodnic A. Vodehnalová 11, B. Vosáhlová 12, A. Trníková 18. místo.

V kategorii žáků 2000-2002 J. Drtina obsadil 4. místo.
V závodě žen postoupila P. Rychterová do finále kde se ji sestava nepovedla a obsadila 8. místo.