Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

3. závod Českého a Žákovského poháru 24.5.

V žákovském poháru nás reprezentoval Josef Drtina a vedl si výborně. V kvalifikaci obsadil 2. místo. Ve finálovém závodě obsadil celkové 4. místo. V Českém poháru se nedařilo naši závodníci P. Rychterové, která obsadila 14. místo. Také v synchronních dvojicích se jí nedařilo a společně ze závodnicí Sokola Žižkov obsadily 11. místo.

Přebor ČOS

V neděli se ve stejné tělocvičně konal další závod za účasti osmi našich závodníků. Přeborníkem ČOS v kategorii mladších žáků se stal Erik Motal. Ve starších žácích obsadil Josef Drtina krásné 2. místo. V kategorii starších žákyň se nejlépe umístila Karolína Vognarová na 5. místě, Andrea Trníková udělala chybu v posledním skoku povinné sestavy a obsadila 7. místo. Umístění dalších našich závodnic: 11. Pavlína Hofmanová, 13. Natálie Jiranová, 14. Lucie Meissnerová a 15. Barbora Vosáhlová.