Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

Jste 15911949. návštěvník našich stránek.

Foto - ./pict/2014/06/

Český závod věkových skupin Praha Kampa 31. 5. 2014

31. 5. se v Praze v Tyršově domě konal Český závod věkových skupin. Zde v jednotlivcích opět výborně zaskákal E. Motal, který v kategorii 9 - 10 let zvítězil v kvalifikaci. Ve finálovém závodě sice dostal ještě o 2 body více než v kvalifikaci, ale na první místo to nestačilo, a tak Erik skončil na 2. místě se ztrátou 0,05 bodu na vítěze. I tak je to výborné umístění - 2. místo kategorii 9 - 10 let v ČR na rok 2014.

V kategorii dívek 11 - 12 let opět nejlépe zaskákala K. Vognarová, která obsadila 10. místo, další naše závodnice své sestavy nezaskákaly dobře a obsadily: B. Vosáhlová 13., A. Trníková 21. místo. V kategorii dívek 13 - 14 let se naše závodnice P. Hofmanová umístila na 9. místě.

V synchronních dvojicích dívek 11 - 12 let začala naše dvojice Vosáhlová - Trníková výborně za synchronnost v povinné sestavě obdržela tato dvojice známku 9,7, což byla nejvyšší známka ze všech dvojic a v kvalifikaci obsadila 2. místo. Ve finále také zaskákaly dobře a obsadily 3. místo. V synchronních dvojicích 13 - 14 let obsadila dvojice Hofmanová - Vognarová také 3. místo.

Tímto závodem skončila pro většinu závodníků první polovina sezony, pouze J. Drtina má před sebou Juniorské MR a P. Rychterová seniorské MR které se koná 21. 6. v Praze na Žižkově.