Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

4. Český a Žákovský pohár 2014 Liberec

Tohoto závodu se zúčastnilo 5 našich skokanů. V kategorii žákyň se nejlépe umístila Anna Vodehnalová, která obsadila 18. místo. Další naše závodnice Barbora Vosáhlová 35. místo a Andrea Trníková 36. místo. V synchronních dvojicích skončila dvojice Vosáhlová - Trníková na 9. místě. V kategorii žáků náš závodník Josef Drtina postoupil do finále na 4. místě. Ve finále se ještě zlepšil a obsadil 2. místo.

V kategorii žen unikl naší závodnici Petře Rychterové postup do finále a obsadila 10. místo. V synchronních dvojicích žen společně s M. Otavovou postoupila do finále na 3. místě. Ve finále se jim však nedařilo a obsadily celkové 8. místo.

Mistrovství republiky družstev

Druhý den se ve stejné tělocvičně konalo mistrovství republiky družstev. Tohoto závodu se nezúčastnila naše závodnice Petra Rychterová. Družstvo bylo složeno pouze ze závodníků žákovských kategoriích, takže nebyla velká šance na přední umístění. Naše družstvo skončilo na 10. místě z 13. družstev. Družstvo skákalo ve složení: A. Trníková, B. Vosáhlová, A. Vodehnalová, J. Drtina.

Do konce letošního roku zbývají 2 závody a to Mistrovství republiky žactva 29. 11. v Litoměřicích a poslední závod Českého poháru 6. 12. ve Dvoře Králové v hale ZŠ Strž.