Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Odolena Voda 21. 3. 2015

Do Odolene Vody se sjelo na šedesát závodníků z pěti českých oddílů. Závodníci si zde vyzkoušeli nové sestavy před startem v Českém a Žákovském poháru. V kategorii chlapců ročník 2005 - 2006 nás reprezentoval Erik Motal který postoupil z kvalifikace jako druhý. Ve finále zaskákal opět výborně a obsadil 1. místo. V kategorie dívek ročník 2003 - 2002 naše Anička Vodehnalová obsadila v kvalifikaci čtvrté místo a ve finále předvedla nejlepší výkon ze šestice finalistek a obsadila 1. místo. Také náš třetí závodník Josef Drtina obsadil v kategorii chlapců ročník 2000 - 2001 1. místo.