Dnes je čtvrtek 28. března 2024
a svátek slaví Soňa, zítra slaví svátek Taťiána.

Litoměřice 31. 5. 2015

Do Litoměřic odjelo z našeho oddílu šest závodníků. V kategorii žáků ročník 2004 až 2005 nás výborně reprezentoval Erik Motal, který obsadil s náskokem téměř pěti bodů první místo. Naše žákyně závodily v kategorii 2002 - 2003 a nejlépe se umístila Natálie Jiranová, která zaskákala výborně svoji povinnou sestavu, ale vzhledem k menší obtížnosti volné sestavy obsadila 8. místo se stejným bodovým ziskem jako sedmá závodnice. Z dalších našich závodnic obsadila Karolína Vognarová 11. a Michaela Hrnčířová 13. místo. I tyto dvě závodnice zaskákaly podle svých možností. Závod se nevydařil naši nejlepší žákyni Anně Vodehnalové, která obsadila 14. místo. Andrea Trníková pak obsadila 16. místo, když nedokončila volnou sestavu.