Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

5. závod Českého a Žákovského poháru Rožnov pod Radhoštěm 14. 11.

V posledním závodě nás reprezentovala čtveřice našich závodníků. Po roční přestávce opět závodila Petra Pokorná a vedla si dobře, obsadila 9. místo. Výborně zde opět zaskákal v Žákovském poháru Erik Motal, který se probojoval do finále a v něm obsadil 7. místo. Náš druhý závodník, Josef Drtina, který měl naději na přední umístění v celkovém hodnocení, opět nezvládl svoji povinnou sestavu a i přes dobrý výkon ve volné sestavě do finále nepostoupil a obsadil 11. místo.

V žákyních naše Andrea Trníková povinou sestavu doskákala, ale jedno salto bylo v jiném provedení, než bylo zapsáno, a proto byla sestava hodnocena jen ze šesti skoků. Volnou sestavu zaskákala lépe, ale po doskoku upadla na plachtu, což znamená srážku od každého rozhodčího po 0,5 bodu, Andrea tedy obsadila 32. místo.

Celkové hodnocení poháru za rok 2015

Český pohár ženy:
17. P. Pokorná (pouze 1 závod) z 20 závodnic

Žákovský pohár žákyně:
12. A. Vodehnalová (2 závody)
48. A. Trníková (2 závody) z 55 závodnic

Žáci: