Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

Foto - ./pict/2016/04/

Skokané na trampolíně zahájili novou sezonu
závodem v Liberci

• Kompletní výsledky (DOC)

• Sportovní kalendář 2016 (XLS)

• V sobotu 9. 4. se konal první letošní závod pro závodníky všech výkonnostních skupin. Zúčastnilo se na 100 závodníků z šesti oddílů z Čech. Náš oddíl reprezentovali závodníci, kteří zatím ještě nemají zvládnuté sestavy pro závody Českého a Žákovského poháru. Kategorie zde nebyly rozděleny podle věku, ale závodníci si podle svých schopností mohli vybrat z deseti povinných sestav.

V kategorii L1 dívek obsadila Kateřina Ježková 5. místo a Anna Svobodová 11. místo. L1 chlapci, zde startoval náš nejmladší závodník Šimon Kulveit a obsadil 4. místo. L3 dívky, zde obsadila naše Anna Puhlovská 10. místo. L3 chlapci, zde dosáhl výborného umístění Jakub Kňákal, který postoupil do finále na druhém místě a ve finále předvedl ještě lepší výkon a obsadil 1. místo. Všichni tito závodníci byli na svém prvním závodě. L5 chlapci: Tobiáš Kulveit, 2. místo.
    L6 dívky: Natálie Jiranová 6. místo. V této kategorii již startovaly některé závodnice které mají zkušenosti v Českém poháru.