Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

Podzvičinský skokánek
15. 10. 2016 Dvůr Králové n. L.

V sobotu 15.10. se v tělocvičně Sokola Dvůr Králové n. L. konal další závod ve skocích na trampolíně za účasti 64 závodníků v kategorii jednotlivců a 11 synchronních dvojic z celkem pěti oddílů. Tento závod byl určen pro začínající závodníky, kteří skákali lehčí sestavy, i pro pokročilejší závodící v závodních sestavách ve věku 6 až 14 let. Pro závodníky juniorských a seniorských kategorií nemá naše tělocvična podle pravidel potřebnou výšku.

V závodě se představilo několik našich nových skokanů. V jednoduchých "elkových" sestavách se vedle Kateřiny Ježkové a Šimona Kulveita představily ve svých prvních závodech Zuzana Dušková, Bára Schejbalová, která dojíždí z Lánova, Vendula Jarolímková a Linda Hermanová. V závodních sestavách, jak v jednotlivcích tak i v synchronních dvojicích, si výborně vedli téměř všichni naši závodníci, pouze T. Kulveit a A. Svobodová se dopustili chyb ve volné sestavě, kterou nedokončili.

Výsledky našich závodníků

L1 dívky: 1. Kateřina Ježková, 2. Zuzana Dušková, 3. Bára Schejbalová
L1 chlapci: 1. Šimon Kulveit
L2 dívky : 5. Vendula Jarolímková
L3 dívky: 7. Linda Hermanová
F dívky: 1. Aneta Vaňurová, 2. Anna Puhlovská, 3. Adéla Hermanová, 10. Anna Svobodová
F chlapci: 1. Jakub Kňákal
D 1 chlapci: 3. Erik Motal, 7.Tobiáš Kulveit
D1 dívky: 3. Natálie Jiranová
Synchronní dvojice: 1. T. Kulveit - E. Motal, 2. A. Hermanová - N. Jiranová, 5. A. Puhlovská - A. Vaňurová

Dvojice A. Hermanová - N. Jiranová dostala nejvyšší známku za synchronnost ze všech dvojic, pouze menší obtížnost sestavy je odsunula na druhé místo o pouhou jednu desetinu bodu.