Dnes je čtvrtek 28. března 2024
a svátek slaví Soňa, zítra slaví svátek Taťiána.

Jste 15621934. návštěvník našich stránek.

4. závod Českého poháru - Praha Tyršův dům

V závodě Žákovského poháru nás reprezentoval Erik Motal a vedl si výborně. V kvalifikaci obsadil pěkné třetí místo a zajistil si postop do finále. V něm ale svoji sestavu nedoskákal a obsadil konečné 8. místo.

V juniorském poháru nás po delší době výborně zastupoval Josef Drtina který v kvalifikaci obsadil druhé místo. Jeho finálová setava byla ohodnocena nejlépe a obsadil 1. místo. V synchronních dvojicích juniorů a juniorek skákal se závodníkem z Liberce, v kvalifikaci to bylo 4. místo a ve finále opět nejlepší sestava a konečné 1. místo.

Přebor ČOS

V neděli se na stejném místě konal Přebor ČOS kterého se mohou zúčastnit i oddíly které nejsou v ČOS. Do Tyršova domu se sjelo na sto závodníků z pěti oddílů. Naši závodníci zde předvedli pěkné výkony a máme dva přeborníky ČOS na rok 2017.

Chlapci 2010 a ml.:
1. místo Šimon Kulveit

Dívky 2009 - 2007:
8. místo Bára Schejbalová
9. místo Linda Hermanová
15. místo Kateřina Ježková

Chlapci 2009 - 2007:
2. místo Jakub Kňákal

Dívky 2006 - 2004:
3. místo Vendula Jarolímková
7. místo Anna Svobodová
13. místo Anna Puhlovská

Chlapci 2006 - 2004:
1. místo Tobiáš Kulveit

Dívky 2003 a st.
5. místo Adéla Hermanová

Chlapci 2006 - 2003 povinné sestavy C,B:
3. místo Erik Motal

V sobotu 30. září se v naší tělocvičně koná další ročník závodu pro závodníky kteří ještě nemají potřebnou výkonost pro mistrovské závody, Podzvičinský skokánek, kterého se zúčastní další naši závodníci. V říjnu nás potom čeká Mezinárodní závod přátelství - závod OH nadějí v Jablonci n. N. kam se kvalifikovali dva naši závodníci.