Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Podzvičinský skokánek

• Kompletní výsledky závodu (PDF)

• Dne 6. 10. 2018 se v naší tělocvičně uskutečnil závod Podzvičinský skokánek. Účast byla hojná a nebojím se říct, že byla největší za posledních několik let. Dorazilo přes osmdesát jednotlivců a více než třicet synchronních dvojic. Za náš oddíl skákalo osm jednotlivkyň a čtyři synchronní dvojice. Získali jsme jednu medaili za jednotlivce a dvě za synchrony.

V kategorii L3 dívky nás reprezentovala Kateřina Ježková, která obsadila 4. místo a Eliška Lebedová 5. místo. V kategorii L6 dívky získala naše závodnice Anna Svobodová stříbrnou medaili. Adéla Hermanová, které neuznali celou sestavu, skončila v kategorii dívek L7 – L9 na 4. místě. Nejpočetnější zastoupení jsme měli v dívčí kategorii ODM, kde se nejlépe umístila Bára Schejbalová - 8. místo, dál Linda Hermanová - 12. místo, Karolína Plodíková - 13. místo a Karolína Jonová - 14. místo.

Ještě líp jsme si vedly v synchronech: V kategorii L3 získaly Anna Svobodová a Kateřina Ježková 4. místo a hned za nimi se umístily Eliška Lebedová a Karolína Jonová na páté příčce. Nejlepšími synchronními dvojicemi se staly Linda Hermanová a Bára Schejbalová, které si vyskákaly zlato a Adéla Hermanová s Karolínou Plodíkovou bronz. Obě tyto dvojice závodily v kategorii ODM.