Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

Český pohár

První závod se konal v Litoměřicích a náš oddíl reprezentovali v Žákovském poháru Bára Schejbalová která si zajistila postup na MR žactva a Linda Hermanová. V Juniorském poháru Anna Puhlovská, Adéla Hermanová a Tobiáš Kulveit.

Druhý závod - Odolená Voda

O víkendu 18. až 19. 5. 2019 proběhly závody v trampolínách v Odolené Vodě.
V sobotu se konal 2. pohárový závod, kde se za juniory zúčastnili Anna Puhlovská, Adéla Hermanová, Anna Vodehnalová a Tobiáš Kulveit. V jednotlivcích si nejlépe vedl Tobiáš Kulveit na 9. místě se ziskem 76,035 bodů.
Povedla se mu povinná i nová volná sestava a kvalifikoval se tak na MČR žactva pro rok 2019. Do kvalifikace na MČR juniorů chyběl Tobiášovi pouhý bod. Adélka Hermanová zaskákala obě sestavy moc pěkně a umístila se v silné konkurenci na výborném 12. místě se 71,340 body. Anička Vodehnalová se umístila na 15. místě s 63,095 body. Anička Puhlovská skončila na 19. místě. Odvážně zařadila do své volné sestavy i salto a čtvrt vpřed s půlvrutem, které skáče krátce a povedlo se! Velký úspěch měl i náš jediný synchronní pár juniorek: Anička Puhlovská a Adélka Hermanová. Děvčata se probojovala do finále z krásného 5. místa a ve finále dívky skončily na 6. místě.

V neděli se konal Přebor Čech 2019
V kategori Level 5 náš oddíl reprezentoval nejmladší závodník Šimon Kulveit, který získal 69,705 bodů. Obě sestavy zaskákal velmi pěkně a skončil na celkovém 2. místě. Ve volné sestavě si zkusil nový skok - salto vpřed s půlvrutem. V kategori Level 6 jsme měli 3 závodnice: Annu Vodehnalovou na 2. místě s 78,870 body, Adélu Hermanovou na 4. místě s 75,225 body a Andreu Trníkovou na 7. místě s 60,730 bodů. Anička Vodehnalová je zkušená skokanka a velmi dbá na provedení svých skoků. Zaslouženě si vyskákala druhé místo.
Adélka zaskákala krásně povinnou sestavu. Bohužel to ale nestačilo na bednu a skončila na neoblíbeném čtvrtém místě. Andrejka více cestovala po trampolíně a tak skončila na sedmém místě. V nejvíce obsažené kategorii ODM (sestava pro letní olympiádu dětí a mládeže) předvedli naši závodníci pěkné provedení. Za dívky závodila Anna Puhlovská (17. místo 74,680 bodů) a Anna Svobodová (7. místo 77,660 bodů), která svým krásným provedením velmi zaujala porotu a dostala se tak do finále z 8. místa, ve kterém se posunula o jednu příčku ještě výše.

Za chlapce závodili Ondřej Schreiber (15. místo, 66,855 bodů) a Tobiáš Kulveit (7. místo 80,140 bodů). Ondra si na svých, teprve druhých závodech, zkusil zaskákat obtížnější volnou sestavu. Měl skvělé provedení i výšku, ale bohužel sestavu nedokončil. Tobiáš zaskákal obě sestavy výborně. Poprvé překonal hranici 80. bodů a dostal se do finále z krásného 5. místa. Ve finále už vysokou laťku v provedení neudržel, sestavu nedokončil a skončil na 7. místě. Všichni závodníci si zaslouží obrovskou pochvalu za své výkony.

Třetí pohárový závod se konal 1.6. v Praze na Žižkově
Zde jsme závodili pouze v Juniorském poháru. V juniorech zaskákal dobře Tobiáš Kulveit, sice se ve velké konkurenci nedostal do finále a obsadil 10. místo, ale splnil limit na Juniorské MR. V juniorkách si nejlépe vedla Anna Vodehnalová která obsadila 13. místo a splnila limit na MR družstev. Anna Puhlovská obsadila 18. místo a Adéla Hermanová, které se závod nevydařil, obsadila 22. místo. V soutěži synchronních dvojic juniorů a juniorek dosáhla pěkného umístění naše dvojice Anna Puhlovská - Adéla Hermanová která skončila na 6. místě.