Dnes je sobota 7. prosince 2019
a svátek slaví Ambrož a Benjamín, zítra slaví svátek Květoslava.

Podzvičinský skokánek

V sobotu 5. 10. se v tělocvičně Sokola Dvůr Králové konal další ročník závodu, kterého se zúčastňují začínající závodníci a ti kteří ještě nesplňují podmínky k účasti v závodech Českého poháru. Letos se zúčastnilo 80 závodníků ze sedmi oddílů. Umístění našich závodníků:

V kategorii s povinnou sestavou L3 obsadil Tomáš Hora 3. místo, L4 Josef Bilina 1. místo, L6 Šimon Kulveit 2. místo.

V dalších kategoriích D1, D2-B skáčí závodníci, kteří se účastní Českého poháru, zde si závodníci mohou vyzkoušet nové sestavy před dalším závodem poháru nebo MR. D1 do 12 let dobře zaskákaly naše závodnice, obě si zajistily postup do finále a konečném hodnocení obsadily Bára Schejbalová 4. místo a Linda Hermanová 5. místo. D2, D3, B pro závodníky 13 – 17 let žákyně Adéla Hermanová 2. místo, Anna Puhlovská 3., Karolina Jonová 4., Anna Svobodová 5. místo. V žácích Tobiáš Kulveit 2. místo a Ondřej Schreiber 5. místo.

Děkujeme všem kteří se podíleli na organizaci závodu. Závod se uskutečnil za finanční podpory města Dvůr Králové n. L. a práci dalších dobrovolných pořadatelů.