Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Podzvičinský skokánek

V sobotu 15.10. se v naší tělocvičně konal další ročník Podzvičinského skokánka. K závodu bylo přihlášeno 95 závodníků, nakonec se zúčastnilo přes 80 závodníků z 9 oddílů. Kromě závodníků z Rožnova p. R. všechny oddíly skoků na trampolíně z České republiky. Oddíl skoků na trampolíně Sokola Dvůr Králové reprezentovalo 10 závodníků. Nejlepšího umístění dosáhly v kategorii R3 dívky: Tereza Vávrová, která postoupila do finále a obsadila 4. místo. Stejného umístění dosáhla v kategorii žen Adéla Hermanová a Anna Svobodová pak obsadila 5. místo.

Umístění dalších našich závodníků:

Kategorie L ročník 2014-2016:

• 10. místo Tereza Voglová

• Kategorie L ročník 2011-2013
  • Kateřina Moravcová 6. místo

• Sofie Macounová 10. místo

• Kategorie R1 dívky:

• Alexandra Řehořová 9. místo

• Kategorie R3 dívky:
  • Veronika Josková 7. místo

• Sabina Aubrechtová 9. místo

• Kategorie R3 chlapci:
  • Timon Doležal 6. místo

• Děkujeme všem závodníkům i těm co přispěli k zdárnému průběhu závodu. Městu Dvůr Králové n. L. a rodičům, kteří pomáhali při přípravě a průběhu závodu.