Dnes je neděle 19. dubna 2015
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.
25. 4. 2015 - 1. kolo KPD staršího žactva ve Dvoře Králové n. L.

PRO-FOTO.cz

8. 12. 2014 - Fotografie z Mikulášské rodičů a dětí
Také do oddílů Rodičů s dětmi zavítali čert a Mikuláš. jako tradičně cvičitelky představily maňásky čerta a Mikuláše. I tak se někteří sokolíci báli. Malý dáreček byl připraven pro všechny.

4. 12. 2014 - Video Team Gym
Podívejte se, jak cvičila naše družstva na Oblastním přeboru v Team Gym.

3. 12. 2014 - Video z Mikulášské nadílky u žactva
A ještě video z Mikulášské hodiny u starších dětí.

3. 12. 2014 - Video z Mikuláše u předškoláků
Podívejte se, jak si užívali Mikuláše předškolní děti.

1. 12. 2014 - Mikuláš v oddílech Předškolních dětí, žactva a atletiky
1. prosince dorazili do sokolovny hosté z nejmilejších. Naše cvičence navštívili Mikuláš, anděl a čert. Děti milým hostům zazpívaly a zarecitovaly. Nejstarší dokonce zahráli na tubu, saxofon a klarinet píseň Rolničky a tím doprovodili malý sbor zpěváčků. Všichni byli odměněni drobnými sladkostmi. Mikulášská se vydařila, nyní nás čeká Vánoční karneval pro cvičence Sokola, který se koná v pondělí 15. prosince.

1. 12. 2014 - Oblastní přebor v Team Gym
V neděli 30. listopadu pořádal gymnastický oddíl Oblastní přebor v Team Gym, kterého se zúčastnilo 12 družstev. V závodě se neztratili naši závodníci, když vybojovali dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili.

26. 11. 2014 - Danuška Jelínková
Zde nabízíme pár fotografií jako rozloučení se sestrou Jelínkovou.

26. 11. 2014 - Rozloučení se sestrou Danuškou Jelínkovou
Minulý týden jsme se dozvěděli smutnou zprávu, že do sokolského nebe odešla naše dlouholetá členka, sestra Danuška Jelínková. Věnujme na rozloučenou Danušce malou vzpomínku.

25. 11. 2014 - Gymnastická soutěž v neděli ve Dvoře Králové n. L.
V neděli 30. listopadu se koná v královédvorské sokolovně oblastní přebor v Team Gym, týmové gymnastice družstev. V 10 hodin bude zahájen závod prvních kategorií. Představí se gymnastky a gymnasté z našeho regionu, poprvé se na domácí půdě představí také královédvorští kluci. Přijďte závodníky povzbudit!

23. 11. 2014 - Vzpomínka na letní gymnastické soustředění
V létě absolvovali gymnasté malé soustředění. Zde najdete krátké video.

22. 11. 2014 - Fotografie z oblastního přeboru v Malém Team - Gymu
Podívejte se na fotografie Jany Sixtové, které vám přiblíží atmosféru závodu v Malém Team - Gymu.

22. 11. 2014 - Gymnasté na Malém Team Gymu bronzoví!
V sobotu 22. 11. se družstvo našich gymnastů poprvé zúčastnilo soutěže v Malém Team - Gymu. Družstvo ve složení Jakub Grus, Jakub Flégl, Antonín Mostecký, Simon Rajsner a Ondřej Schreiber posílili Filip Werner a Michal Važan z Police n. M. Společnými silami si vybojovali mezi osmi týmy bronzové medaile. Všem klukům blahopřejeme a nabízíme video ze závodu. Příští týden, 30. 11. se koná v královédvorské sokolovně Malá oblast v Team Gym, kde se představí kromě domácích družstev také hosté z Trutnova a Říčan.

21. 11. 2014 - Video z Trutnovského korbelu
Naši gymnasté v letošním roce soutěžili také na Trutnovském korbelu. Zde se můžete podívat, jak se dařilo nejen jim.

20. 11. 2014 - Gymnasté na soustředění
15. - 16. listopadu se sešli gymnasté v sokolovně na minisoustředění, aby se připravovali na nadcházející závody. Zde vám nabízíme video z této akce.

17. 11. 2014 - Vzpomínka na Eurogym 2014
V létě naše gymnastky reprezentovaly Českou republiku na gymnastickém festivalu Eurogym 2014. Jejich vystoupení se líbilo a také náčelník České obce sokolské vyjádřil spokojenost s působením našich děvčat na Eurogymu, Podívejte se na video, které natočila cvičitelka Radka Hulíková.

16. 11. 2014 - Minisoustředění gymnastů
V sokolovně se sešla dvacítka gymnastů, aby potrénovali před nadcházejícími závody. Cvičencům se věnovali Andrejka, Jana, Radka, sestry Neumannovy, Jitka, Pavlína a Libor. V sokolovně byla příjemná atmosféra, jak o tom svědčí fotky, které nafotila Jana.

13. 11. 2014 - Slibované video ze sokolské Párty je tu
Konečně nabízíme video z akce pro reprezentanty Sokola. Děti si víkend za odměnu velmi užily.

9. 11. 2014 - Atiho vystoupení v královédvorské sokolovně
Zde najdete video z vystoupení žongléra Atiho z Prahy na velké párty Sokola Dvůr Králové n. L.

9. 11. 2014 - Odpolední workshop se žonglérem Atim byl jedinečný
Celé odpoledne se naši sokolíci učili žonglovat pod vedením zkušeného žongléra Atiho. Naučili se žonglovat se třemi míčky, vyzkoušeli žonglování s koulemi, diabolo, a ti nejodvážnější vyzkoušeli i žoglérské kolo. S velkým zájmem se podívali na Atiho vystoupení. Tento workshop doporučujeme.

9. 11. 2014 - Velká párty pro reprezentanty
Cvičitelé oddílů atletiky, gymnastiky a všestrannosti připravili i letos pro reprezentanty Sokola velkou párty za odměnu. Všichni se těšili na akci dlouho dopředu a také skoro všichni přišli. Důvěra zavazuje, proto se cvičitelé snažili připravit přitažlivý program, což při věkovém rozpětí 6 až 16 let není jednoduché. Podle ohlasů se však zdá, že se nám to podařilo. Dětem se líbila detektivní hra ve městě, při které musela jednotlivá družstva řešit detektivní zápletku, při níž musela vyhledat ve městě podle zadaných adres dvacet svědků, od kterých získala svědectví a pak samozřejmě zápletku rozuzlovat. Další náplní byla výroba žonglovacích míčků, které v zápětí využili přítomní, při žonglovacím workshopu, který vedl žonglér Ati z Prahy. Následovalo Atiho vystoupení, raut, na kterém se kromě cvičitelů podíleli velkou měrou i rodiče a toužebně očekávaná diskotéka s DJ Vojtou a Šárkou. Celá akce se opravdu vydařila. Odměnou cvičitelům byly spokojené tváře účastníků i skvělá atmosféra, která celou akci provázela. Děkujeme všem, díky nimž mohla tato akce úspěšně proběhnout.