Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

9. 7. 2012 - Prahou prošel desetitisícový průvod sokolů
V neděli 1. července se stala Praha svědkem sletového průvodu. Pochodující sokoly zdravili obyvatelé Prahy. Průvod vystihují nejlépe slova radost, nadšení, sounáležitost, bratrství.

9. 7. 2012 - Fotografie ze zkoušek na XV. sletu
Zde nabízíme fotky ze zkoušek na XV. všesokolském sletu.

9. 7. 2012 - Zúčastnili jsme se XV. všesokolského sletu
V minulém týdnu se naši cvičenci zúčastnili XV. všesokolského sletu. Zde nabízíme fotografie.

27. 6. 2012 - Sletové dny a Sokol v České televizi
Česká televize bude v týdnu od 1. do 6. července přenášet řadu akcí XV. všesokolského sletu. V neděli 1. července budou mít diváci možnost sledovat sletový průvod v přímém přenosu. Pořad Sokol Gala bude vysílat ze záznamu, v přímém přenosu pak bude vysílat 5. a 6. července I. a II. program hromadných skladeb. Česká televize rovněž bude vysílat reportáže ze slavnostního aktu u mohyly zakladatelů Sokola dr. Miroslava Tyrše a Jindřicha Fügnera. Určitě tyto pořady sledujte, možná že zahlédnete některé královédvorské účastníky sletu.

21. 6. 2012 - Oddíly všestrannosti, atletiky a sportovní gymnastiky žáků a přípravky ukončily cvičební rok
Oddíly všestrannosti žactva a předškolního žactva, atletů i sportovních gymnastů žáků a dětí ukončily cvičební rok vyhodnocením nejaktivnějších členů a společnou výpravou na zmrzlinu. Vyhodnocení se zúčastnilo 30 předškoláků, 50 členů všestrannosti žactva, 11 gymnastů a 20 atletů. Fotografie najdete zde.

21. 6. 2012 - Hledání ztraceného času - sokolská kronika
Zde najdete Hledání ztraceného času věnované Sokolu.

21. 6. 2012 - Záznam rozhovoru starostky župy Podkrkonošské sestry Heleny Rezkové
Podívejte se na rozhovor Sestry H. Rezkové u příleýitosti Krajské prezentace Sokola. Sokol Dvůr Králové dostal od sestry starostky obrovskou pochvalu.

21. 6. 2012 - Tisková konference k XV. všesokolskému sletu v Praze
Podívejte se na tiskovou konferenci, která se konala 20. 6. v Tyršově domě.

21. 6. 2012 - Sokol, síla, tradice
Další díl magazánu.

19. 6. 2012 - Vzhůru do Prahy na slet!
Za týden už se konečně dočkáme! V sobotu 30. 6. přivítá Praha první cvičence XV. všesokolského sletu. A 1. července projde Prahou sletový průvod. Připomeňte si průvod XIV. všesokolského sletu na našich fotografiích.

19. 6. 2012 - Magazín Sokol síla tradice
Nabízíme magazín o Sokole.

19. 6. 2012 - Sokol, síla, tradice
Další díl magazínu.

19. 6. 2012 - Sokol, síla, tradice
Další díl magazínu o Sokole.

18. 6. 2012 - Manuál XV. všesokolského sletu
Nabízíme vám k nahlédnutí sletový manuál.

16. 6. 2012 - Krajský slet v Pardubicích prověřil naposledy cvičence
Poslední prověrkou před XV. všesokolským sletem v Praze byl slet v Pardubicích, kterého se mezi tisícovkou cvičenců, zúčastnili také královédvorští cvičenci skladeb Návštěvníci, Člověče, nezlob se a Muzikantova písnička. Slet provázelo slunečné počasí a našim cvičencům se v Pardubicích velmi líbilo. nyní se již těšíme do Prahy na slet. Ten se bude konat již za 14 dní. Podívejte se na fotky z Pardubic, které nafotila Jana Sixtová.

13. 6. 2012 - Vzhůru na slet do Pardubic!
Tento týden míří cvičenci skladeb Návštěvníci, Člověče, nezlob se a Muzikantova písnička na župní slet do Pardubic. Před šesti lety jsme také cvičili v Pardubicích. Podívejte se!

13. 6. 2012 - Přečtěte si o sletu v Turnově
Zde najdete článek o Krajském sletu v Turnově.

10. 6. 2012 - Krajský slet v Turnově provázel déšť
V neděli 10. června se zúčastnili naši cvičenci Krajského sletu v Turnově. Na sletu cvičilo před nabitým hledištěm přes pět stovek cvičenců, jejichž cvičení provázel déšť. Ten však neodradil ani cvičence, ani diváky. Naše děti posílily řady skladeb Návštěvníci a Člověče, nezlob se. Slet se i přes nepřízeň počasí vydařil.

10. 6. 2012 - Jarní turnaje badmintonistů
V období března až května se naši badmintonisté zúčastnili turnajů v Hradci Králové, Malých Svatoňovicích, Pardubicích, Ústí nad Labem a Rychnově nad Kněžnou.

8. 6. 2012 - V neděli na Krajský slet do Turnova
Cvičenci dvou skladeb - Návštěvníci a Člověče, nezlob se, pojedou v neděli 10. června posílit řady cvičenců na Krajském sletu v Turnově. Více čtěte zde.