Dnes je středa 24. dubna 2024
a svátek slaví Jiří, zítra slaví svátek Marek.

26. 4. 2009 - Skokané na trampolíně zahájili novou sezonu
Závodů se zúčastnili i naši mladí a začínající závodníci.

18. 4. 2009 - Předjaří na Ježkově
Také sokolské tábořiště na Ježkově je zatím osiřelé, ale už brzy opět ožije sokolským ruchem. Na 1. - 2. května je vyhlášena jarní brigáda. Několika snímky se s vámi chceme podělit o předjarní atmosféru na Ježkově.

18. 4. 2009 - Amerika na jaře
Na velikonoční pondělí jsme navštívili sokolské tábořiště na Americe u Starobuckého Debrného. Bylo tam krásně a tak se s vámi chceme podělit o několik snímků z jarní Ameriky a okolí.

7. 4. 2009 - Cirkusová hodina pro nejmladší sokolíky
Sokolíci z oddílů předškolních dětí a rodičů s dětmi se těšili na pondělí 6. 4. Cvičitelky jim totiž slíbily, že na ně bude v sokolovně čekat překvapení. A také čekalo! Sokolovna se proměnila v cirkusovou manéž a za dětmi přišli dokonce klauni z cirkusu!

7. 4. 2009 - Výsledky překážkové dráhy v oddílu žactva 30. 3. 2009
Zde najdete výsledky závodu na překážkové dráze, kterého se zúčastnili cvičenci oddílu žactva a atletiky.

4. 4. 2009 - Zuzce Vítkové se vydařil Běh safari
Týden po triumfu na Úpické laťce se podařilo naší závodnici Z. Vítkové zaběhnout výborně na Safari běhu v žákovské kategorii na 2 km. Ač nejmladší ze závodního pole, získala Zuzka cennou bronzovou medaili.

3. 4. 2009 - Termínová listina závodů v atletice pro atlety Sokol Dvůr Králové n. L.
Zde najdete termíny závodů, kterých se zúčastní naši závodníci.

3. 4. 2009 - Závod na překážkové dráze v oddíle předškolních dětí
V pondělí 23. 3. připravily cvičitelky dětem z oddílu předškolních dětí závod na překážkové dráze. Zde nabízíme výsledky.

3. 4. 2009 - Sokolkám se dařilo na úpické laťce
Královédvorské sokolky po úspěchu na Jaroměřském klokanovi dobyly ve svých kategoriích také Úpickou laťku. Královédvorskou sokolskou jednotu reprezentovalo pět závodnic, které vybojovaly tři cenné kovy a vytvořily tři osobní rekordy.

26. 3. 2009 - Župní přebor ve sportovní gymnastice a ve šplhu
V sobotu 21. března se konal v Náchodě přebor župy Podkrkonošské-Jiráskovy ve sportovní gymnastice a ve šplhu, kterého se zúčastnila osmdesátka závodníků ze šesti sokolských jednot od předškoláků po dospělé. Nejvíce závodníků, celkem 27, postavila na start královédvorská sokolská jednota.

10. 3. 2009 - Sokolské šibřinky objektivem Jana Bartoše
Nabízíme fotografie Jana Bartoše ze sokolských šibřinek.

10. 3. 2009 - Sokolské šibřinky ve vodní říši
V sobotu 7. března čekala sokoly velká akce, kterou byly dětské šibřinky. Tentokrát pod názvem Žbluňk aneb rybičky a ploutvičky, škebličky a dušičky. Sokolovna se zaplnila stopadesáti vodníky, rybkami, chobotnicemi, mušlemi, piráty, námořníky a dalšími maskami, které většinou vytvořili s velkou fantazií rodiče.

10. 3. 2009 - Úspěch našich závodnic na Jaroměřském klokanovi
5. března se zúčastnilo šest našich závodníků závodu ve skoku vysokém, který pořádají jaroměřští sokolové ve spolupráci s místní ZŠ. Nejlépe se dařilo našim mladším žákyním.

10. 3. 2009 - Valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L. hodnotila loňský rok 2008
V pátek 6. 3. se sešla sedmdesátka sokolů, aby na své valné hromadě zhodnotili činnost jednoty v roce 2008. Další informace a fotografie najdete zde.

1. 3. 2009 - Třetí místo na župním přeboru ve vybíjené
Družstvo našich děvčat se zúčastnilo župního přeboru ve vybíjené. Z Úpice si odvezla děvčata třetí místo, ale pouze na počet vybitých, protože všechna tři družstva měla po jedné prohře. Od prvního místa nás dělilo 1!!!! vybití. Trenérce Hance Větvičkové a děvčatům blahopřejeme!!!

24. 2. 2009 - Valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L.
V pátek 6. března se koná valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L. Srdečně zveme všechny členy i příznivce.

19. 2. 2009 - Poslední volný termín na tábořišti Ježkov!!!
Nabízíme volný termín k pronajmutí našeho tábořiště Ježkov od 10. 8. do 31. 8. Další informace jsou ve složce Všestrannost -> Tábořiště Ježkov.

15. 2. 2009 - Župní přebor v netradičním pětiboji
Poslední lednovou sobotu se zúčastnilo přes 20 královédvorských závodníků župního přeboru v netradičním pětiboji, jehož první ročník uspořádal Sokol Náchod. Více o závodu a fotografie najdete zde.

10. 2. 2009 - Pozvánka na dětské šibřinky
Žbluňk aneb rybičky a ploutvičky, dušičky a škebličky.

25. 1. 2009 - Informace pro cvičence všestrannosti, atletiky a gymnastiky
Zde najdete informace pro rodiče cvičenců oddílů všestrannosti, atletiky a sportovní gymnastiky.