Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

25. 1. 2009 - Přebor ČOS v Team - Gym
V sobotu 24. 1. se konal přebor České obce sokolské v Team - Gym. Do tohoto přeboru se na základě výsledků na oblastních přeborech probojovala dvě družstva gymnastek ze Sokola Dvůr Králové n. L.

19. 1. 2009 - Předvánoční karneval
Oddíly všestrannosti žactva, gymnastiky chlapců, přípravky SG a atleiky připravily předvánoční karneval, kterého se zúčastnilo 70 dětí. Cvičitelé připravili pestrý program se soutěžemi a plněním různých úkolů. Nabízíme vám fotografie z této akce.

19. 1. 2009 - Župní přebor v plavání
Župa Podkrkonošská-Jiráskova zahájila rok župním přeborem v plavání, jehož se zúčastnilo 99 závodníků z 11 jednot. Závodili závodníci od předškolního věku po dospělé. Nejvíce závodníků startovalo v kategoriích mladšího žactva. Nejpočetněji byla zastoupena jednota Sokol Dvůr Králové, která postavila na start 23 závodníků, kterým se podařilo vybojovat celkem 9 medailí.

12. 1. 2009 - Přehled aktivit sportovních oddílů a oddílů sokolské všestrannosti za rok 2008
Rok 2008 byl pro Sokol Dvůr Králové n. L. opět bohatý na množství sportovních událostí a úspěchů. Zde si přečtěte výčet toho nejzajímavějšího.

7. 1. 2009 - Zakončení roku 2008 v oddíle trampolín
Poslední skákání na trampolíně pro všechny zájemce.

28. 12. 2008 - Přechod Jestřebích hor
Členové Sokola Dvůr Králové se opět zúčastnili každoročního přechodu Jestřebích hor konaného 26. prosince.

16. 12. 2008 - Přejeme všem členům a příznivcům krásné Vánoce
T. J. Sokol Dvůr Králové n. L. přeje všem svým členům a příznivcům krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku!

16. 12. 2008 - Fotografie z oblastního přeboru v Team Gym 7. 12. 2008
Zde nabízíme fotografie P. Hulíka z oblastního přeboru v Team Gym, který se konal 7. 12. 2008 v Praze. Obě naše družstva vybojovala stříbrné medaile a postup na přebor ČOS.

12. 12. 2008 - PŘEHLED AKCÍ SOKOLA DVŮR KRÁLOVÉ NA 1. POLOLETÍ ROKU 2009
Zde najdete přehled akcí, které pořádá, nebo kterých se účastní naše jednota.

7. 12. 2008 - 5. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně
Poslední závod se konal v Liberci opět za účasti našich závodníků. Velký úspěch naší závodnice v synchronních dvojicích žen.

7. 12. 2008 - Vánoční štrůdl
Poslední závod letošního roku pořádal Sokol Kampa 6. 12. v Tyršově domě.

7. 12. 2008 - Informace pro cvičence všestrannosti, atletiky a gymnastiky
Zde najdete informace pro malé cvičence z oddílů všestrannosti, atletiky a gymnastiky.

7. 12. 2008 - Naše gymnastky získaly na oblastním přeboru stříbrné medaile postoupily do přeboru ČOS!!!
Naše gymnastky se v neděli 7. 12. zúčatnily oblastního přeboru v Team - Gym, který se konal v Praze. Obě družstva vybojovala ve velké konkurenci stříbrné medaile a postup na přebor České obce sokolské, který se bude konat koncem ledna v Praze. Máme velkou radost z jejich úspěchu a blahopřejeme závodnicím i trenérkám!!!

2. 12. 2008 - Mikulášská hodina v Sokole
Na pondělí 1. 12. byly připraveny pro malé cvičence ze Sokola Dvůr Králové netradiční cvičební hodiny. Navštívili je totiž Mikuláš s čertem. Především děti z oddílu Předškolního žactva se bály, ale nakonec strach všichni překonali a Mikulášovi zazpívali nebo řekli básničku.

1. 12. 2008 - Sokolští táborníci měli zimní sraz
Již čtvrtým rokem připravují královédvorští sokolové Zimní sraz sokolských táborníků. Ten je určen všem, kteří si chtějí na chvíli připomenout krásnou táborovou atmosféru a zavzpomínat si na společné chvíle prožité na Ježkově, ale i těm, kteří se příští rok chystají tábořit poprvé.

1. 12. 2008 - Téma tábora 2009 na Ježkově je známo!!!
Na Zimním tábornickém setkání byla odtajněna etapová hra pro příští tábor. Bude to hra na motivy knihy Eduarda Štorcha Lovci mamutů. Sám velký Mamutík přišel pozvat děti do hlubin času, kde až bude v červenci slunce nejvýš, bueme společně lovit pod Ježkovou horou mamuty. Máme se jistě nač těšit!!!

24. 11. 2008 - Oblastní přebor Team Gym ve Dvoře Králové n. L.
Sokol Dvůr Králové n. L. byl pořadatelem oblastního přeboru soutěže Team Gym. V neděli 23. listopadu změřila své síly družstva gymnastek Sokola Dvůr Králové, Lokomotivy Trutnov a Sokola Vysoké Mýto.

23. 11. 2008 - 4. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně.
Výborný výsledek naši závodnice v jednotlivcích i synchronních dvojicích.

23. 11. 2008 - Mistrovství České republiky žactva
V naší sokolovně se konalo 1.11.žákovské mistrovství kterého se zúčastnili dva naší zástupci.

23. 11. 2008 - 3. závod Českého a Žákovského poháru Olomouc
Tři naši skokané se vydali do Olomouce na další pohárový závod.