Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

21. 1. 2006 - Fotogalerie sletových skladeb na www.sokol.cz
Ve fotogalerii na sokolském webu najdete fotografie z ukázek sletových skladeb na vánoční show.

15. 1. 2006 - Vystoupení maminek se divákům líbilo
Na Vánoční show tančily také maminky dětí z Angeles dance. Maminky trénují jednou týdně teprve od od září. Bylo to jejich první vystoupení na veřejnosti a diváci jej přijali s nadšením. Fotografoval Jan Bartoš

11. 1. 2006 - Sokolské gymnastky se připravují na přebor ČOS v Team - Gym
Gymnastky se připravují na přebor ČOS v soutěži Team - Gym, který je čeká koncem ledna. Mezi vánočními svátky se sešlo 18 dívek na tréninku v sokolovně. Přípravou na závody byla i vystoupení na Vánoční show, kde obě družstva předvedla své pódiové skladby.

11. 1. 2006 - Župní přebor v plavání
Odjezd na župní přebor v plavání je v sobotu, 21. ledna v 8.45 hodin od gymnázia. Zájemci musí mít vpořádku legitimaci a zaplacené příspěvky. Přejeme všem závodníkům, aby se jim dařilo jako v uplynulých letech.

11. 1. 2006 - Připravujeme dětské šibřinky
Tělocvičná jednota Sokol zve všechny zájemce na tradiční dětské šibřinky, které se budou konat v neděli 5. března 2006 od 14 hodin v sokolovně. Na programu bude rej masek (tentokrát v rázu „V cirkuse“), soutěže o drobné ceny a další zábava. Přezůvky s sebou! Na Vaši účast se těší cvičitelé ze Sokola Dvůr Králové n. L.

11. 1. 2006 - Valná hromada královédvorské sokolské jednoty
Ve středu 22. 2. se koná v sokolovně od 17 hodin valná hromada naší sokolské jednoty. Na programu budou informace o činnosti Sokola v předešlém roce, ukázky ze sletových skladeb, které se nacvičují v naší jednotě, vyhodnocení úspěšných sportovců, trenérů a činovníků, fotografie z akcí, které pořádala, nebo kterých se účastnila naše jednota. Na valnou hromadu zveme nejen naše členy, ale také naše příznivce. Přezůvky nutné! Výbor Sokola

11. 1. 2006 - Děti z našeho oddílu cvičí i v Korálcích
4 děti z našeho oddílu nacvičují skladbu pro rodiče a děti - Korálky. Vystoupily s ní společně s maminkami na Vánoční show.

9. 1. 2006 - Ježkov má svou vlastní stránku
Skvělá zpráva pro všechny, které zajímá pobyt v přírodě a vůbec vše, co se šustne kolem našeho tábora na Ježkově!Ježkov má svou vlastní stránku. Hledejte ve složce všestrannost a kdo hledá, ten najde. Dozvíte se, co se děje na Ježkově v zimě i co se bude dít v létě.

9. 1. 2006 - Královédvorská sokolská jednota třetí v republice!
Ke konci roku vyhlašovala tradičně Česká obec sokolská celoroční soutěž nazvanou Sokolské dny v přírodě. Této soutěže se naše jednota pravidelně zúčastňuje a většinou obsazuje přední pozice. Letos nás však čekalo překvapení. P. Špatenková

7. 1. 2006 - Tajný výlet žactva
Na 12. 6. jsme naplánovali tajný výlet žactva. Cílem mělo být Pardubicko a děti se velmi těšily, že pojedou vláčkem. Dvouhodinové zpoždění nám bohužel udělalo čáru přes rozpočet a museli jsme operativně změnit cíl naší cesty.

5. 1. 2006 - Prosincový maraton v Sokole
Prosinec je měsíc, kdy je příroda již v hlubokém zimním spánku. V naší jednotě jsme naopak aktivitu vystupňovali až do maxima.

24. 12. 2005 - PF 2006
Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok!

21. 12. 2005 - Plaváčci opět v akci
Plaváčci opět v akci Na vánoční show vystoupili Plaváčci opět se svou sletovou skladbou "Kdo si hraje, nezlobí". Měsíc po župní akademii si přibrali další část skladby a stihli ji dopilovat. Vystoupení se jim opravdu vydařilo a sklidili zasloužený potlesk. po Vánocích budeme v nácviku pokračovat, věřím že nám to půjde jako po másle. Pavlína

21. 12. 2005 - Vánoční show si své diváky našla
Přes 800 lidí si nenechalo ujít naši Vánoční show, která se konala v pondělí 19. 12. v sokolovně.

15. 12. 2005 - Dvorští florbalisté do nového roku z předních míst
Místní oddíl florbalu má letos v soutěžích 6 družstev. Většina plní očekávání a předpoklady. Jedinou výjimkou je družstvo juniorů, které ve 2. celostátní lize bojuje se soupeři až o 4 roky staršími...

12. 12. 2005 - Vánoční karneval sokolského žactva
V pondělí 12. 12. se konal již druhý vánoční karneval sokolského žactva. V sokolovně se sešlo 45 dětí v maskách ve věku od dvou do třinácti let, aby si společně zařádily v karnevalovém reji.

12. 12. 2005 - Naše děvčata na Team - Gymu zvítězila!
Naše děvčata na Team - Gymu zvítězila! V neděli se konala v Praze v sokolovně na Vinohradech tzv. velká oblast - přebor v soutěži Team - Gym. Naše žákyně zvítězily v kategoriích do 11 i do 16 let a podařilo se jim postoupit do přeboru ČOS, který se bude konat koncem ledna v Praze. Zde budou starší žákyně bojovat o postup na mistrovství České republiky. Všem děvčatům i jejich trenérkám Ilče, Janě i Jitce BLAHOPŘEJEME!!!

11. 12. 2005 - Táborníci z Ježkova se sešli
Na svém druhém zimním setkání se v sobotu 10. 12. sešli ježkovští táborníci. Čekaly na ně hry, soutěže a trošinku ručních prací. Mezi táborníky zavítal také Dr. Emil Holub, aby je pozval na expedici do Afriky, kterou hodlá uskutečnit v příštím roce v červenci.V závěru shlédli přítomní film o letošním táboře.

7. 12. 2005 - POZVÁNÍ NA VÁNOČNÍ SHOW
ANGELES Dance Group a SOKOL Dvůr Králové nad Labem Vás co nesrdečněji zve na VÁNOČNÍ SHOW, která se koná v pondělí 19.12.2005 od 17hodin v sokolovně. Uvidíte finálovou produkci z Mistrovství světa v Show Dance ( 36 tanečníků ), další soutěžní i nesoutěžní choreografie úplně těch nejmenších ze ZUŠ, dětí, juniorek i hlavňáků Angeles Dance Group, Hip-Hop, Disco Show, ze Sokola pak předškolní děti, žákyně, rodiče s dětmi, děti z gymnastické přípravky, gymnastické pódiové skladby a taneční show maminek ze Dvora Králové n.L. Na dopoledne jsou připravena dvě vystoupení pro školy od 9 a od 11 hodin.

4. 12. 2005 - 5. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně
3. 12. se v Liberci konal poslední finalový závod za účasti trojice našich závodníků.