Dnes je čtvrtek 28. března 2024
a svátek slaví Soňa, zítra slaví svátek Taťiána.

5. závod Českého poháru Dolní Bečva

Na závod do Dolní Bečvy odjela čtveřice našich děvčat již v pátek odpoledne. Po přespání v Zubří jsme v sobotu ráno dojeli do Dolní Bečvy, kde je čekala velká konkurence nejlepších závodnic z celé republiky. Pro naše děvčata to byl teprve druhý pohárový závod. Až na chybu naši nejmladší závodnice v povinné sestavě, byly všechny sestavy zaskákány dobře. Dvě naše skokanky dělilo jen málo od postupu na MR družstev a MR žactva. Lindu Hermanovou 0,4 bodu na obě mistrovství a Adélu Hermanovou 1,5 bodu na MR družstev.

Umístění:
žákyně: 15. Linda Hermanová, 29. Bára Schejbalová
juniorky: 19. Adéla Hermanová, 21. Anna Puhlovská

Celkové výsledky pohárů za rok 2018

Žákovský pohár
žákyně: 23. L. Hermanová, 30. B. Schejbalová
žáci: 8. T. Kulveit

Juniorský pohár
juniorky: 26. A. Hermanová, 30. A. Puhlovská
junioři: 10. E. Motal
synchronní dvojice juniorů a juniorek: 4. T. Kulveit - E. Motal

Dalším závodem byl 25. 11. Liberecký skokan

Tohoto závodu se zúčastnili další naši skokané a dosáhli dobrých výsledků. Závodu se zúčastnilo na 300 závodníků v jednotlivcích i synchronních dvojicích.
V kategorii se sestavou L3 dívky 2008 - 2007 obsadila Kateřin Ježková 3. místo. Ve stejné sestavě chlapců bez rozdílu věku obsadil Šimon Kulveit 5. a Josef Bílina 13. místo. V sestavě L6 obsadila Anna Svobodová 10. místo. V synchronních dvojicích L3 K. Ježková - A. Svobodová 3. místo

Výborného umístění dosáhli naši závodníci v sestavách na ODM.
Dívky: 2. místo Anna Puhlovská
Chlapci: 1. místo Erik Motal, 3. místo Tobiáš Kulveit

Ve smíšených synchronních dvojicích obsadila dvojice T. Kulveit - E. Motal 2. místo.