Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

Škola čar a kouzel v Bradavicích nabírá nové studenty

Účastníci tábora na Ježkově 2019 mají jedinečnou možnost přenést se do světa slavného kouzelníka Harryho Pottera, který jako jediný přežil hrozivou smrtící kletbu Avada Kedavra.

Letní semestr studia čar, kouzel, lektvarů, magických tvorů a mnoha dalšího začíná 13. července a končí 26. července 2019. Až do 18. března do 20 hodin můžete přihlašovat nové nadějné kouzelníky a kouzelnice. Přihlášovací formulář najdete pod tímto odkazem:
PŘIHLÁŠKA.

Školné pro tento letní semestr činí 3550 korun a v době konání musí mít každý student zaplacené členství v TJ Sokol DKnL, které letos činí 200 korun. Nabíráme přesně 48 studentů, přičemž přednost mají účastníci minulých pobytů na Ježkově a následně aktivní členové TJ Sokol. Poté bude rozhodovat čas podání přihlášky.

Na mladé nadějné kouzelníky a kouzelnice už se těší pedagogický sbor v čele s ředitelem
Albusem Percivalem Wulfricem Brianem Brumbálem