Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

2. závod Českého poháru ve skocích na trampolíně 14. 5. Odolena Voda

Druhého závodu se zúčastnily dvě naše závodnice v kategorii ženy B. Postup do finále si vybojovala tentokrát jen Anna Svobodová která obsadila celkové 4. misto. Druhá naše závodnice Adéla Hermanová obsadila 12. místo.

V neděli se ve stejné hale konal závod Skokan Vodolky. Tohoto závodu se zúčastnilo 6 našich skokanu. V kategorii L1 obsadila naše nejmladší skokanka Julie Řehořová 14. misto. V kategorii R1 Alexandra Řehořová 5. misto. Výborný výkon předvedly tři naše závodnice v kategorii R2 a obsadily: 1. místo Tereza Vávrová, 5. místo Veronika Josková a 7. místo Sabina Aubrechtová. V kategorii ženy B obsadila Anna Svobodová 2. misto.

Dalším závodem bude 11. 6. Český závod věkových skupin ve Dvoře Králové.