Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Český závod věkových skupin ve skocích na trampolíně

11. 6. 2022 Dvůr Králové n. L. sportovní hala ZŠ Strž

Oddíl skoků na trampolíně Sokola Dvůr Králové n. L. byl pořadatelem tohoto časově náročného závodu, kterého se zúčastnilo přes 70 závodníků v jednotlivcích a 18 synchronních dvojic z celkem 10 oddílů z celé České republiky. Závodilo se v 10 kategoriích jednotlivců a 7 kategoriích synchronních dvojic. Zahajovalo se v 8 hodin rozcvičením a poslední závodníci končili po 19 hodině. Z našeho oddílu se zúčastnilo 6 dívek v jednotlivcích a jedna synchronní dvojice.

Výsledky:

žákyně 9–10 let
  • 5. místo Marie Marková

• žákyně 11–12 let
  • 10. místo Veronika Josková

• 11. místo Tereza Vávrová

• žákyně 13–14 let
  • 16. místo Sabina Aubrechtová

• ženy 17–21 let
  • 5. místo Anna Svobodová

• 6. místo Adéla Hermanová

• synchronní dvojice ženy 17–21 let
  • 2. místo Adéla Hermanová – Anna Svobodová

• Všichni naši skokané předvedli skvělé výkony. Všechny naše žákyně skákaly poprvé na tak velkém závodě, kde se sejdou nejlepší závodníci z republiky. Závod se uskutečnil za finanční podpory města Dvůr Králové n. L. a pomoci několika ochotných rodičů a pořadatelů, bez kterých by se závod nemohl uskutečnit. Všem jim děkujeme.