Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024
a svátek slaví Valérie, zítra slaví svátek Rostislav.

Gymnastické soustředění Hostinné 2003:

Jako každý rok i letos jsme koncem srpna odjely na desetidenní gymnastické soustředění do Hostinného.

Soustředění se zúčastnily čtyři sportovní oddíly - Trutnov, Poděbrady, Žacléř a Dvůr Králové. Z gymnastického oddílu královédvorského Sokola nás jelo 12 a 2 trenérky.

Hlavní náplní bylo cvičení na nářadí, pro zpestření nácvik skladby na gymbalech. Pod vedením trenérky Ilony Žitnákové jsme se naučily mnoho nových prvků.

Ani po večerech jsme se nenudili. Trenéři pro nás vymysleli různé hry a soutěže, super-gala-šou, karneval a také volbu miss, ve které zvítězila naše Anita Lukáčová. Jeden den jsme jeli na výlet do Boskovských jeskyní. Bohužel nám nepřálo počasí.

Na závěr soustředění jsme si ověřili naše dovednosti na gymnastických závodech a v soutěži v opičí dráze. Poslední večer byl táborák, ale i od něj nás několikrát vyhnal deštík. Nakonec pršet přestalo a my jsme mohli oslavit další úspěšné soustředění.

Šárka Neumannová