Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Velká sletová soutěž

Člověk je tvor hravý. A také tvořivý. A to bez rozdílu věku.
Na únorových stránkách Junior Sokola byla vyhlášena soutěž Namaluj sokola. Její uzávěrka byla do 31. března, a tak v dubnovém vydání ještě vítězové nejsou známí. Výsledky soutěže, které nás zajímají, protože se jí zúčastnilo i devět dívek z naší jednoty, budou zveřejněny v květnovém čísle časopisu Sokol.
Zatímco jedna soutěž končí, druhá začíná.

Časopis Sokol vyhlašuje Velkou sletovou soutěž

V čem se bude soutěžit? Ztvárněte slovem, obrazem, kresbou dění kolem XIV. všesokolského sletu – přípravy na slet. své zážitky z nácviku, nebo samotný slet.

Soutěž má tři kategorie.

*První kategorie je literární – napište nám příběh, který se stal, povídku, básničku.

*Druhá kategorie je fotografická – přípravy na slet a očima objektivu vašeho fotoaparátu.

Obě tyto kategorie vyhlašuje tiskové oddělení České obce sokolské, které také pro výherce připravuje zajímavé ceny.

*Třetí soutěžní kategorii pro vás připravilo oddělení marketingu a propagace, které ji nazvalo Slet očima dětí – je to soutěž výtvarná a můžete do ní přihlásit své kresby (jedno jakou technikou a jakými barvami – pastelkami, křídami, vodovkami, temperami, uhlem atd.). Ze zaslaných kreseb připraví oddělení marketingu a propagace výstavku v Tyršově domě a také vítěze odmění.

A teď to nejdůležitější: do kdy svá dílka do soutěže posílat. Uzávěrka je do konce srpna, tedy do 31. 8. 2006. Vše zasílejte na tiskové oddělení ČOS, Újezd 450, 118 00 Praha 1 – Malá Strana, případně můžete sami nebo vaši rodiče či známí předat osobně na tiskovém oddělení.

.