Dnes je úterý 30. dubna 2024
a svátek slaví Blahoslav, zítra je svátek práce

Župní přebor v přespolním běhu

22. září bojovalo 19 našich závodníků na přeboru župy Podkrkonošské – Jiráskovy v přespolním běhu, který se konal na Novém Hrádku.

Také zde se našim závodníkům dařilo a třinácti z nich se podařilo získat cenný kov. V kategorii předškolních dívek 1. místo vybojovala K. Vognarová, 2. byla J. Špatenková a 3. S. Erbenová, v kategorii předškolních žáků 3. místo získal O. Vítek, 4. místo I. Němec, 5. F. Vlček a 6. J. Grus. V kategorii předžákyň skončila na 3. místě E. Špatenková, kategorii předžáků vyhrál P. Vlček, 5. místo N. Erben. Kategorii mladších žákyň I. vyhrály shodným časem D. Hysková se Z. Vítkovou, v kategorii ml. žáků I. zvítězil P. Procházka před O. Rausou, 4. místo získal T. Černý. L. Nápravníková skončila v kategorii ml. žákyň II. na 5. místě. V kategorii starších žáků doběhl pro stříbrnou medaili M. Hejduk a dorostenci M. Janíček s P. Novotným obsadili první dvě příčky ve své kategorii.

Všem závodníkům blahopřejeme a doufáme, že se jim i nadále bude dařit.