Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

2. kolo KPD staršího žactva

• Kompletní výsledky (XLS)

• V neděli 1. 6. se konalo ve Dvoře Králové n. L. 2. kolo KPD staršího žactva, ke kterému nastoupilo 7 našich závodnic a jedna hostující ze Sokola Jaroměř.

V běhu na 60 m nastoupily tři naše závodnice. K. Malá (8,9 s), A. Rutrlová (9,2 s) a A. Freislebenová (Jaroměř) (8,8 s). Do finále B se probojovala pouze Freislebenová, zde zaběhla čtvrtý čas 8,6 s. K běhu na 300m nastoupila A. Freislebenová (54,0 s) a K. Chaloupková (58,8 s), bohužel nebodovaly.

A. Hurdálková startovala v běhu na 1500m. Aneta vybojovala výborné 2. místo časem 6:11,7 a získala stříbrnou medaili. A. Šedivá skončila ve skoku vysokém na 2. místě výkonem 151 cm, K. Malá skončila výkonem 135 cm na 10. místě, A.Rutrlová výkonem 130 cm na místě 12. a K. Chaloupková výkonem 125 cm na 13. – 15. místě.

A. Šedivé se ve skoku dalekém podařilo vylepšit svůj osobní rekord na 475 cm a to jí vyneslo 3. místo, A. Freislebenová skončila výkonem 441 cm na 7. místě, A. Rutrlová výkonem 430 cm na 9. místě, K. Malá skončila výkonem 404 cm na 16. a K. Chaloupková výkonem 372 cm na 18. místě.

A. Šedivé se dařilo také ve vrhu koulí, kde hned prvním pokusem dostala kouli do vzdálenosti 10,05 m a získala výborné 2. místo. B. Pilařová skončila výkonem 7, 66 m na 9. místě.

M. Hanzlíčková je zraněná, přišla svým oddílovým kolegyním fandit, nakonec si alespoň hodila oštěpem a byla z toho zlatá medaile a přebornický titul za výkon 29,62 m. A. Hurdálková dostala oštěp do vzdálenosti 22,74 m a byla 5., B. Pilařová hodila 21,75 m a skončila na pěkném 6. místě.

Ve 2. kole skončilo naše družstvo na skvělém 3. místě se ziskem 67 bodů. Po dvou kolech je naše družstvo na 4. místě za družstvy SK Nové Město n. M., Sokola Hradec Králové a TJ Dvůr Králové n. L. S družstvem TJ DK máme stejný počet hlavních bodů a o umístění rozhodovaly pomocné body.

S výsledkem našeho družstva jsme velice spokojeni a přejeme závodnicím mnoho úspěchů do dalšího kola.