Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Oznámení o zahájení nového cvičebního roku

V září bude zahájen nový cvičební rok. Oddíl sportovní gymnastiky mladších a starších žákyň, který zahájí cvičení 4. 9. Oddíl atletiky starších žákyň zahájí tréninky od pondělí 1. 9. Oddíl dopoledního cvičení rodičů s dětmi zahajuje ve čtvrtek 4. 9. od 10 hodin. V dalších oddílech bude probíhat cvičení podle rozhodnutí vedoucích oddílů. Oddíly všestrannosti budou cvičit od pondělí 8. 9., středeční cvičení zatím nebude probíhat z důvodu účasti na atletických závodech. Oddíly přípravky sportovní gymnastiky, sportovní gymnastiky žáků a atletiky mladšího žactva zahájí svoji činnost až od října.

Kapacity jednotlivýh oddílů jsou omezené, proto doporučujeme přihlásit se do cvičení co nejdříve!!!