Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Evrposké atletické hry mládeže za dveřmi

V úterý 16. 9. večer budou slavnostně zahájeny Evropské atletické hry mládeže, kterých se zúčastní také sedm závodnic z atletického oddílu Sokola Dvůr Králové n. L. Z minulých ročníků přivezly naše závodnice vždy po medaili, jak se nám bude dařit letos? Na to nám odpoví následující dny.

EKAG 2008 V PŔÍMÉM PŘENOSU NA INTERNETU

Všichni známí, rodiče a kamarádi mají možnost zhlédnout slavnostní zahájení her v úterý 16. 9. 2008 od 19.00 hod. do 21.00 hod v přímém přenosu na www.yotiva.tv. Druhý den ve středu budou mít všichni účastníci možnost na stacionární kameru během celého dne vyslat pozdravy domů a třetí den ve čtvrtek budou přímé vstupy z finálových disciplin.
Sledujte 3. ročník EKAG 2008, kde se sjede rekordních devětset účastníků.

DALŠÍ LAHŮDKA NA EKAG 2008 JAMES BECKKFORD NA MEMORIÁL PROCHÁZKY!!

Neuvěřitelná věc se stala skutečností, když díky kontaktu vynikajícího českého reprezentanta Štěpána Wágnera se do Brna chystá jeden z nejlepších dálkařů světa James Beckford z Jamajky, který byl stříbrný na OH, třikrát stříbrný na mistrovství světa a jeho osobní rekord má vysokou hodnotu 862 cm!!! 11. ročník memoriálu Zdeňka Procházky ve skoku dalekém zaznamená nejlepší konkurenci v dosavadní historii, když na startu se objeví osmí muž z finále OH v Pekingu Roman Novotný a zcela určitě hodně vysoko bude pomýšlet další reprezentant brněnský dálkař Štěpán Wágner. Na startu se objeví i juniorský mistr Evropy do 22 let Michal Rosiak z Polska a zcela určitě bude chtít zasáhnout do pořadí na předních místech reprezentant z Německa Winter Nils. Na startu bude pětice závodníků, kteří již překonali vzdálenost 8 m. Pro účastníky EKAG 2008 bude jedinečná příležitost vidět nejlepší dálkaře světa, kteří tradičně ve vynikající atmosféře předvádí velké výkony.