Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Foto - ./pict/2009/12/

Naše gymnastky postupují do přeboru ČOS!

Předvánoční čas se stal již tradičně dobou, kdy měří své síly gymnastky v přeborech team Gym. Všechna naše družstva nejprve vystoupila se solidními výsledky na přeboru Malé oblasti, kterou pořádala naše TJ.

Na přeboru Velké oblasti reprezentovala naši jednotu dvě družstva. Mladšímu družstvu dívek do 11 let se podařilo dosáhnout na stříbrné medaile a vybojovat si tak postup do přeboru České obce sokolské, který se bude konat koncem ledna v Praze. Starším dívkám od 11 do 16 let se podařilo vybojovat bronzové medaile. Od postupu na přebor ČOS je dělilo pouhopouhých 0,15 bodu.

Děkujeme oběma družstvům za vzornou reprezentaci, trenérkám blahopřejeme k úspěchu a samozřejmě držíme palce mladším gymnastkám, aby se jim podařilo uspět také na přeboru ČOS.