Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024
a svátek slaví Valérie, zítra slaví svátek Rostislav.

Žákovské mistrovství České republiky a Podzvičinský skokánek

V sobotu 16.10. se ve Dvoře Králové konalo Žákovské mistrovství České republiky ve skocích na trampolíně. Závod se konal ve sportovní hale na nábřeží a zúčastnilo se na 60 závodníků z 7 oddílů. Závodilo se v kategoriích ml. a st. žáků a žákyň, jednotlivci, synchronní dvojice a smíšená družstva.

Druhým závodem byl v neděli Podzvičinský skokánek za účasti 55 závodníků z 6 oddílů. Tohoto závodu se zúčastnilo 10 závodníků z našeho oddílu. V kategorii R1, nejlehčí povinná sestava pro závody trampolín, se ve svém prvním závodě na trampolínách představilo sedm našich děvčat. Přes velkou nervozitu z prvních závodů dosáhla dobrých výsledků. V kategorii 8 – 10 let Barbora Ježová 4. místo, Marie Marková 5. místo a Anna Mitisková 7. místo.

Ve věkové kategorii 11 – 13 let se podařilo všem našim děvčatům postoupit do finále a obsadila: Tereza Vávrová 2. místo, Anna Chrenková 3. místo, Veronika Josková 4. místo a Eliška Chrenková 5. místo. V kategorii R2 měla výborné umístění ve svém prvním závodě Kateřina Kašparová a to 5. místo. V kategorii D2, sestava která se již skáče na závodech Českého poháru i M.R., obsadila Adéla Hermanová 2. místo a Anna Svobodová 5. místo.

Oba závody se uskutečnily za finanční podpory města a dobrovolné práce trenérů a rodičů za kterou jim děkujeme.