Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024
a svátek slaví Valérie, zítra slaví svátek Rostislav.

4. závod Českého poháru

V sobotu 5. 11. se v Liberecké hale Orionka konal poslední čtvrtý závod Českého poháru letošního roku. Z našeho oddílu se ho zúčastnila Anna Svobodová. I když ji závod jednotlivců nevyšel nejlépe postoupila do finále a v něm obsadila 7. místo. I toto umístění stačilo k tomu, aby se naše závodnice stala ve své kategorii vítězkou Českého poháru za rok 2022. V kategorii synchronních dvojic dospělých, zde skáčí muži i ženy společně, skákala Anička Svobodová s Tamarou Ustohalovou z Košic. Tato dvojice si vyzkoušela sestavu až v pátek večer. Přes nepovedenou první sestavu postoupily do finále a obsadily výborné 4. místo.

Mistrovství České republiky družstev
V neděli se ve stejné hale konalo Mistrovství České republiky družstev. Závodí 3 - 4 členná družstva. Také v tomto závodě závodí společně muži i ženy. Naše družstvo ve složení Anna Svobodová, Adéla Hermanová a Tereza Ustohalová zaskákalo dobře a v silné konkurenci obsadilo pěkné 9. místo. Všem závodníkům blahopřejeme.