Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Oddíl atletiky - články
2. 11. 2021 - Poslechněte si o úspěchu našich cvičitelů
V září dostal tým našich cvičitelů cenu Sokol roku za stezky, které připravoval vloni pro obyvatele Dvora Králové a okolí. Poslechněte si rozhovor s P. Špatenkovou.

2. 11. 2021 - Sokolský zpravodaj
Podívejte se na nové vydání Sokolského zpravodaje. Najdete v něm reportáž z našeho Památného dne sokolstva.

15. 10. 2021 - Památný den sokolstva ve Dvoře Králové n. L.
Podívejte se na Památný den sokolstva objektivem Jana Holana. Již ráno donesli naši zástupci sokolskou vlajku na Městský úřad, kde byla po celý den vyvěšena. Odpoledne pak pokračoval program odhalováním Kamenů zmizelých, pietním aktem na stadionu a Večerem sokolských světel.

15. 10. 2021 - Fotografie z Památného dne sokolstva
Vracíme se fotogalerií k Památnému dni sokolstva, který se konal v Pátek 8. října. Naši krojovaní zástupci se zúčastnili odhalování Kamenů zmizelých v Jaroměři, České Skalici a ve Dvoře Králové, následoval pietní akt u pomníku a Večer sokolských světel. Autory fotografií jsou P. a M. Špatenkovi

12. 9. 2021 - TISKOPIS ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ PRO CVIČENCE
NA TOMTO ODKAZU NAJDETE TISKOPIS ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ, KTERÉ JE NUTNÉ PŘINÉST VYPLNĚNÉ NA TRÉNINK DO TĚLOCVIČNY. KDO JIŽ DODAL CERTIFIKÁT O OČKOVÁNÍ, TOTO PROHLÁŠENÍ JIŽ VYPLŇOVAT NEMUSÍ.

1. 9. 2021 - Pozor! Přečtěte si podmínky, za jakých se můžete účastnit cvičení nebo tréninků!
Pozor, zde najdete podmínky, za jakých může cvičenec vstoupit do sokolovny a cvičit ve svém oddíle. Před vstupem do sokolovny vyplníte formulář včetně telefonního čísla - tento formulář platí 7 dní, poté musíte vyplnit formulář znovu. V oddíle rodičů a dětí budou vyplňovat pouze rodiče, v oddíle předškoláků děti nad 6 let, v ostatních oddílech všichni. Bez podepsaného prohlášení nesmí cvičenec nastoupit k tréninku nebo cvičení.

31. 8. 2021 - Zahajujeme nový cvičební rok
Podívejte se, od kdy cvičí váš oddíl. Pozor oddíl předškoláků nepřijímá nové členy!

18. 6. 2021 - Foto ze závodů přípravek
Včera se konalo v Novém Městě n. M. první kolo Krajského přeboru přípravek. Podívejte se, jak naše mláďátka zvládla závod v extrémních podmínkách.

18. 6. 2021 - Fotografie z přeboru staršího žactva 6. 6. 2021
Tady jsou ještě fotografie z Krajského přeboru družstev staršího žactva, které se konaly 6. června v Hradci Králové. V tomto přeboru máme pouze družstvo žákyň. Kluci soutěží jako jednotlivci. Matěj Kubíček, jediný starší žák, hostuje v družstvu Sokola Jaroměř. Matěj vybojoval bronzovou medaili v běhu na 800 m.

18. 6. 2021 - Fotky z atetických závodů v Dobrušce
10. června se konaly v Dobrušce první závody ze série Krajského přeboru družstev mladšího žactva. Závod se vydařil Martinu Palanovi, který se stal přeborníkem kraje ve skoku dalekém výkonem 477 cm a Lindě Vondroušové, která vybojovala bronz za vrh koulí výkonem 892 cm. Podívejte se na fotografie ze závodů.