Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16206667. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
29. 12. 2007 - Úspěšný rok 2008
Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové n. L. přeje všem svým příznivcům úspěšný a šťastný rok 2008.

8. 12. 2007 - Mikulášská nadílka v Sokole
V pondělí 3. 12. přišel mezi děti do sokolovny Mikuláš s čertem. Čert nejprve nahnal dětem trochu strachu, ale Mikuláš vše zachránil svým laskavým přístupem. Některé děti sice potřebovaly cítit blízkost cvičitelek a seděly jim na klíně, ale básničku nakonec řekli všichni.

27. 11. 2007 - Sallam aleikum aneb pozvání na tábor Ježkov 2008
Ve jménu Boha Všeslitovného, volám vás, ó děti pouště. Poslyšte, co pravím já, Velký Muftí káhirský.

26. 11. 2007 - Zimní sraz táborníků z Ježkova se vydařil
Za účasti 30 dětí, 8 instruktorů, 10 vedoucích, 3 kuchařek a dalších dospělých se konal tradiční zimní sraz ježkovských táborníků. Setkání zahájila středověká znělka, děti se seřadily ke svým vlajkám a tábornický sraz mohl začít.

12. 11. 2007 - Konal se župní desetiboj
Naše jednota uspořádala župní desetiboj, kterého se zúčastnilo 92 závodníků z deseti sokolských jednot. nejvíce závodníků bylo právě z naší jednoty. Podařilo se nám postavit na start tohoto závodu, který prověří rychlost, obratnost i sílu úctyhodných 42 závodníků. Výsledky a fotografie naleznete zde.

11. 11. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
V neděli 25. 11. se koná Zimní setkání ježkovských táborníků. Zveme všechny současné, minulé i budoucí táborníky ke společnému setkání.

6. 11. 2007 - Výsledky vrhačského trojboje
Na konci září se zúčastnily tři naše závodnice vrhačského trojboje, který pořádal atletický oddíl TJ. Děvčatům se dařilo a mezi sedmi závodnicemi obsadily 2., 3. a 4. místo.

6. 11. 2007 - Sokolíci na večeru s duchy
Poslední říjnový den jsme se opět zúčastnili Večera s duchy, který se konal v parku Schulzovy sady. Tentokrát se se Sokolem vypravilo za duchy 20 dětí a 11 dospělých. Zde nabízíme několik fotografií.

31. 10. 2007 - Sokolíci oslavili helovín
Jak rychle u nás helovín zakotvil si mohl všimnout každý. Svátek, jehož symbolem je vydlabaná dýně osvětlená svíčkou, oslovil nejen děti, ale i dospělé. Zde můžete nahlédnout, jak jsme v Sokole oslavili letošní helovín.

2. 10. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
Na neděli 25. 11. plánujeme již čtvrté zimní setkání ježkovských táborníků. Setkání v sokolovně je určeno všem bývalým, současným i budoucím ježkovským táborníkům. Na programu budou hry, výroba drobnůstek, povídání a samozřejmě promítání filmu o letošním táboře. Odtajníme také téma etapové hry pro příští rok.