Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Oddíl atletiky - články
1. 5. 2007 - Zahajovací závody v atletice
Oddíl atletiky při T.J. Dvůr Králové n. L. uspořádal ve středu 25. 4. zahajovací závody v lehké atletice, kterých se zúčastnilo také 11 dívek ze Sokola. Výborného výsledku dosáhla děvčata ve skoku vysokém, kde si A. Šedivá utvořila nový osobní rekord 147 cm a mladší žákyně K. Malá při druhém startu skočila 130 cm.

1. 5. 2007 - Tajný výlet se Sokolem
V sobotu 5. května pojedou děti z oddílu předškoláků, žactva, atletiky a gymnastické přípravky na tajný výlet. Sraz v 7. 45 hodin na vlakovém nádraží. Bližší informace u vedoucích uvedených oddílů.

1. 5. 2007 - Župní atletické závody
V neděli 13. května se konají v Trutnově župní atletické závody. Odjezd všech závodníků je v 7.25 hodin od gymnázia. Bližší informace ZDE.

7. 4. 2007 - Pět medailí z Jaroměřského klokana
Ve středu 4. 4. jsme se zúčastnili závodu ve skoku vysokém, na který nás pozvali atleti ze spřáteleného atletického oddílu Sokola Jaroměř. Závodu se zúčastnilo 9 našich dívek, které vybojovaly 5 medailí.

2. 4. 2007 - Přebor ČOS v Kolíně
1.dubna se konal v Kolíně za překrásného počasí Přebor ČOS v přespolním běhu. Závodu se zúčastnilo přes 150 závodníků ze 14 sokolských jednot. Naši jednotu reprezentovaly mladší žákyně A. Hurdálková a L. Nápravníková, dorostenka K. Grohová a dorostenec M. Janíček. K Grohová vybojovala ve výborně obsazeném závodě titul přebornice ČOS.

31. 3. 2007 - Andrea Šedivá vítězkou Úpické laťky
Tři závodnice z naší jednoty se zúčastnily tradičního závodu ve skoku vysokém, 17. ročníku Úpické laťky. Starší žákyně Andrea Šedivá si odnesla pohár za vítězství ve své kategorii. Další výsledky a fotografie najdete zde.

27. 3. 2007 - Výsledky velikonočního závodu na překážkové dráze
Cvičitelé oddílů předškolních dětí, žactva a atletiky připravili pro děti velikonoční závod na překážkové dráze. Zde najdete výsledky závodu.

10. 3. 2007 - Šibřinky objektivem Jana Bartoše
Podívejte se na snímky ze šibřinek Na strašidelném hradě, které vyfotografoval Jan Bartoš.

10. 3. 2007 - Tábor na Ježkově má obsazeno
Všechna místa na sokolském táboře Ježkov, který se letos ponese v duchu artušovské legendy jsou již obsazena. Během týdne jsme rozdali všechny přihlášky. Upozorňujeme všechny, aby vyplněnou přihlášku odevzdali co nejdříve, neboť máme ještě zájemce, na které se již nedostalo.

7. 3. 2007 - Přečtěte si o šibřinkách v Krkonošských novinách
Dnešní Krkonošské noviny píší o našich šibřinkách.