Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Oddíl atletiky - články
4. 3. 2007 - Šibřinky na strašidelném hradě
V sobotu 3. 3. se konaly tradiční dětské šibřinky za účasti 120 dětí a skoro 200 dospělých. Téma letošních šibřinek bylo Na strašidelném hradě, a tak se sokolovna hemžila bubáky, rytíři, princeznami, princi a dalšími strašidelnými postavami. Zde najdete fotografie P. Špatenkové.

4. 3. 2007 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 2. 3. se konala valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L. Sedmdesátka účastníků nejprve uctila památku členů Sokola, kteří nás opustili v průběhu roku 2006, dále vyslechla zprávy o činnosti a hospodaření a zprávu revizní komise. Proběhly volby do výboru Sokola. Oceněnění převzali cvičitelé, kteří v loňském roce vedli nácviky sletových skladeb, trenéři sportovních oddílů a někteří činovníci. Program zpestřilo vystoupení dívek z oddílu sportovní gymnastiky, které zacvičily svoji skladbu Team - Gym a vystoupení členů oddílu skoků na trampolíně. Zde najdete několik fotografií P. Špatenkové z valné hromady.

25. 2. 2007 - První letošní atletické závody
Zajeli jsme do Pardubic na veřejné atletické závody, abychom vyzkoušeli svoji výkonnost před nadcházející jarní sezónou.

19. 2. 2007 - Na župním přeboru v plavání jsme byli úspěšní
Celkem 107 závodníků z 10 sokolských jednot župy Podkrkonošské-Jiráskovy se zúčastnilo sobotního župního přeboru v plavání, který se konal v Trutnově. Naši jednotu reprezentovalo 41 závodníků, kteří získali celkem 14 medailí. Výsledky závodů najdete zde.

16. 2. 2007 - Přijďte na šibřinky!!!
Zveme všechny děti a jejich rodiče na tradiční dětské šibřinky, které letos budou v rázu "Na strašidelném hradě". Šibřinky se konají v sobotu 3. 3. 2007 od 14 hodin.

22. 1. 2007 - Krajské halové přebory v atletice jsou zrušeny
V neděli se měly v Praze na Strahově konat Krajské halové přebory v atletice. Orkán, který se přehnal přes ČR v minulém týdnu srovnal strahovskou atletickou halu doslova se zemí. Proto se krjaské přebory ruší.

12. 1. 2007 - Sokolské ohlédnutí za rokem 2006
Je za námi rok 2006, rok XIV. všesokolského sletu, rok bohatý na úspěchy královédvorských sokolských závodníků. Naši závodníci, závodní družstva i kolektivy, které soutěží v různých sportovních odvětvích, šíří dobré jméno naší jednoty a samozřejmě také našeho města.

28. 12. 2006 - Ohlédnutí za rokem 2006
Rok 2006 je za námi a nám už zbývá jenom se za ním ohlédnout. Jaký byl? Byl jedním z nejúspěšnějších v novodobé historii královédvorského Sokola. Těm, kteří sledují naše internetové stránky pravidelně, nemusíme dlouze vypočítávat naše letošní úspěchy. A tak si pro připomenutí prohlédněte koláže P. Špatenkové, které připomínají naše nejúspěšnější akce.

28. 12. 2006 - Zimní nálada na Ježkově
V zimě je na Ježkově bez dětského křiku a výskotu smutno, ale již za šest měsíců tábořiště opět ožije. Podívejte se na pár zimních snímků z Ježkova.

18. 12. 2006 - Vánočního karnevalu žactva se zúčatnila padesátka dětí
18. 12. se konal v sokolovně společný vánoční karneval sokolského žactva. Karnevalu se zúčastnilo padesát dětí.