Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Oddíl atletiky - články
18. 5. 2006 - Výsledky 2. kola krajského poháru ml. žákyň II. třídy v atletice
18. 5. se konalo 2. kolo krajského poháru nejmladších žákyň v atletice. Zde najdete výsledky našich dívek.

17. 5. 2006 - Víkend bude opět ve znamení soutěží a sletového vystoupení
O víkendu 20. - 21. 5. mají sokolové opět napilno. Junioři budou bojovat se svými formacemi Gorgony a Nálada na mistrovství České republiky v Hradci Králové, starší žákyně zahájí 1. kolem krajskou atletickou soutěž a cvičenci z oddílů sokolské všestrannosti se chystají na předsletové vystoupení na Novém Hrádku.

17. 5. 2006 - Úspěch žákyň v sokolské výtvarné soutěži
Začátkem roku vyhlásil časopis Sokol výtvarnou soutěž, do které se zapojilo také devět děvčat z naší jednoty. V 5. čísle časopisu Sokol byly zveřejněny výsledky soutěže. K naší velké radosti se tři naše děvčata probojovala na pomyslné stupně vítězů.

17. 5. 2006 - Výsledky 1. kola krajského poháru ml. žákyň II. třídy v atletice
Zde najdete výsledky 1. kola krajského poháru mladších žákyň, které se konalo 11. 5. v Novém Městě n. M.

13. 5. 2006 - Naši závodníci na župním přeboru v atletice
V sobotu 13. května se konal v Jaroměři župní přebor v atletice, kterého se zúčastnilo 185 závodníků. Mezi nimi také 54 závodníků z naší jednoty. Jejich výsledky najdete zde.

11. 5. 2006 - Nejmladší děvčata na 1. kole krajského přeboru v atletice
Dvě družstva našich nejmladších děvčat zahájila prvním kolem letošní Krajský přebor družstev v atletickém čtyřboji. Zde si přečtete, jak se dařilo našim děvčatům.

5. 5. 2006 - Informace o župních atletických závodech v Jaroměři
Župní přebor v atletice se koná 13. května 2006 v Jaroměři. Informace pro závodníky najdete zde.

9. 4. 2006 - Naši běžci na Přeboru ČOS v přespolním běhu
Naše jednota vyslala na přebor ČOS v přespolním běhu, který se konal 8. dubna v Kolíně, skupinku pěti běžců. Přeborem byly slavnostně zahájeny sletové sportovní soutěže, které budou doprovázet nadcházející XIV. všesokolský slet.

2. 3. 2006 - Ježkov 2006
Informace pro všechny, kteří se chystají na letošní tábor. Založili jsme novou e-mailovou adresu, kam nám můžete psát a posílat různé dotazy, postřehy a nápady.

23. 2. 2006 - Valná hromada královédvorského Sokola
Ve středu 22. 2. se sešli královédvorští sokolové na valné hromadě, aby zhodnotili činnost jednoty v loňském roce. Ve článku najdete nejen informaci o průběhu valné hromady, fotografie, ale i zprávu vzdělavatele a seznam oceněných cvičenců.