Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

Oddíl badmintonu - články
12. 3. 2020 - Sokol Dvůr Králové ruší všechny tréninky a cvičení
Oznamujeme všem našim členům, že všechny tréninky a cvičení jsou do odvolání zrušeny. Sokolovna je zavřená.

26. 2. 2018 - 23. února se sešla Valná hromada jednoty
V pátek 23. února se sešli královédvorští sokolové, aby zhodnotili svou práci za rok 2017. Přítomné uvítala jednatelka A. Motalová. Potom se představili cvičenci sletové skladby Cirkus, členové oddílu trampolin, družstvo gymnastek, které v lednu vyhrály přebor České obce sokolské v Team Gym a cvičenky sletové skladby Cesty. Po vystoupeních byli odměněni sportovci, kteří reprezentují Sokol Dvůr Králové a díky jejichž výsledkům má naše jednota dobré jméno. Následovaly zprávy vzdělavatelky, náčelnice, hospodářky a revizní komise. Sokolové si zvolili novou starostku jednoty. Stala se jí Jitka Karešová, a také novou náčelnici, kterou se stala Lucie Fišerová. V závěru bylo vysloveno přání, aby se jednotě dařilo letos alespoň tak dobře jako v loňském roce.

28. 2. 2016 - Valná hromada
Zveme všechny členy a příznivce na valnou hromadu, která se koná v pátek 11. března od 17 hodin v sokolovně.

31. 3. 2013 - Šest medailových umístění z badmintonových turnajů
Od začátku nového roku se naši badmintonisté zúčastnili tří turnajů, z kterých přivezli šest medailových umístění.

23. 3. 2013 - Fotografie z valné hromady
Podívejte se na fotky z valné hromady, která se konala 22. března.

23. 3. 2013 - Na valné hromadě se hodnotil uplynulý cvičební rok
22. března se konala valná hromada naší sokolské jednoty. Přítomní vyslechli zprávu vzdělavatele, náčelnice, hospodářky i revizní komise. Byl zvolen výbor pro nové volební období, který bude pracovat v nezměněném složení. O kulturní zážitek se postaraly členky gymnastického oddílu, když zacvičily pódiové skladby Team - Gym, se kterými se probojovaly na MČR. V závěru byli oceněni úspěšní reprezentanti jednoty, a také cvičitelé a trenéři.

10. 6. 2012 - Jarní turnaje badmintonistů
V období března až května se naši badmintonisté zúčastnili turnajů v Hradci Králové, Malých Svatoňovicích, Pardubicích, Ústí nad Labem a Rychnově nad Kněžnou.

25. 2. 2012 - Únorové turnaje badmintonistů
V únoru se naši badmintonisté zúčastnili turnajů v Hradci Králové a ve Svitavách. Ve Svitavách se hráčům tradičně daří. Potvrdili to i letost, když vybojovali dvě druhá a jedno třetí místo.

24. 2. 2012 - 3. turnaj TCV Badminton Amatuer Open
Na prvním turnaji letošního roku obsadil Michal Hroch 3. místo

20. 11. 2011 - Badmintonový turnaj Hradce Králové
V sobotu 22. října se uskutečníl první ze čtveřice turnajů pořadáných hradeckým oddílem TJ Montas Hradec Králové. Tento turnaj je velmi oblíbený badmintonisty z celého kraje.