Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024
a svátek slaví Valérie, zítra slaví svátek Rostislav.

Tábořiště ježkov - články
13. 3. 2016 - Tábor Ježkov 2016
Sokolský tábor Ježkov 2016 se v letošním roce uskuteční v termínu 16. 7. - 29. 7. 2016. Společně se vydáme na dalekou cestu za zlatým snem v rámci etapové hry Zlatá horečka. Informace a přihlášku k táboru najdete v tomto článku!

22. 2. 2016 - Promítání tábora 2015 - Hvězdná brána
V neděli 13. 3. 2016 se od 14:00 uskuteční tradiční setkání účastníků tábora 2015, v rámci kterého budeme promítat video z tohoto tábora. Během této akce budou také k dispozici informace o připravovaném táboře, který proběhne v termínu 16. 7. - 29. 7. 2016 na sokolském tábořišti Ježkov. Téma tohoto tábora bude odtajněno v průběhu odpoledne. Na setkání si, prosím, přineste přezůvky, svačinu, pití a sportovní oblečení.

11. 7. 2015 - Tábor na Ježkově začal
V sobotu 11. 7. začal tábor na Ježkově. V letošním roce bude táborníky provázet etapová hra Hvězdná brána. V sobotu se táborníci prošli po okolí, zastavili se položit kytici u pamětní desky věnované zakladateli tábořiště Karlu Ježkovi, slavnostně vztyčili sokolskou vlajku nad Ježkovem a večer prožijí první táborák a vstup do hvězdné brány.

15. 8. 2014 - Tábořiště ukončilo letní činnost
Minulý týden se sešla brigáda, při které se bouraly stany, umývárny, sprchy a tábořiště tak ukončilo letní sezónu. Byla zároveň opravena střecha u "Behrů" a zbyl čas i na milé posezení s ledovou kávou, kterou máme na Ježkově prostě nejlepší.

4. 9. 2013 - Tábořiště přešlo na podzimní režim
Stany jsou uklizeny a tábořiště je připraveno na podzimní režim. Ježkov se těší na všechny, kteří se sem na podzim chystají.

6. 7. 2013 - Tábor na Ježkově připraven na první letošní táborníky
Poslední červnový víkend patřil přípravě tábořiště na letní sezónu. Proběhla stavba stanů, sprchy, umývárny a také úklid budovy. Nyní je tábor připraven na letní sezónu.

4. 5. 2013 - Ježkov zažil první jarní brigádu
Cvičitelé se sešli, aby oslavili společně čarodějnice a zároveň se pustili do prvního jarního úklidu tábořiště. Hřiště bylo pokryto silnou vrstvou listí, a tak bylo potřeba se pustit do práce. Maringotka dostala novou lepenku na střechu a připravovalo se dřevo. Zbyl čas i na přípravu akce pro nejmladší sokolíky, kteří přijedou na tábořiště ve středu 8. května na pochod za pohádkou.

23. 7. 2011 - Fotky z Ježkova 3
Fotky z Ježkova 3

11. 10. 2009 - Brigáda na Ježkově
Na první říjnový víkend jsme si naplánovali velkou brigádu na Ježkově. A byla opravdu velká, sešlo se 15 ochotných brigádníků.

18. 4. 2009 - Předjaří na Ježkově
Také sokolské tábořiště na Ježkově je zatím osiřelé, ale už brzy opět ožije sokolským ruchem. Na 1. - 2. května je vyhlášena jarní brigáda. Několika snímky se s vámi chceme podělit o předjarní atmosféru na Ježkově.