Dnes je čtvrtek 2. května 2024
a svátek slaví Zikmund, zítra slaví svátek Alexej.

Predškolní děti - články
28. 2. 2015 - Trocha šibřinkové inspirace
Podívejte se na video ze šibřinek roku 2007. Třeba vás inspiruje k účasti na dnešních šibřinkách.

22. 2. 2015 - Dětské šibřinky jsou zde!
V sobotu, 28. února se konají opět dětské šibřinky, tentokrát na téma Na strašidelném hradě. Začátek je ve 14 hodin, vstupné děti 20,- a dospělí 30,- Kč. Na tuto oblíbenou akci všechny srdečně zveme! Na shledání s vámi se těší babizny z mokřin, Ruprecht, duchové, bílé paní, rytíři, čarodějové, Okatice a další napřirozené bytosti. Nenechte si ujít!

20. 2. 2015 - Vzpomínka na Cirkusovou hodinu v Sokole
V roce 2009 zažili cvičenci z oddílu Předškolního žactva krásnou cirkusovou hodinu, kterou připravili Jana a Pepa Kučerovi. Jak si to tenkrát děti užily a kdo všechno se tehdy zúčastnil uvidíte zde.

20. 2. 2015 - Šibřinky pro děti 1995
Jak probíhaly dětské šibřinky před 20 lety? Kdo vystupoval? A kdo byl u disciplín? Jaké byly masky? A kdo se zúčastnil? Ny všechny tyto otázky najdete odpověď v tomto videu.

21. 1. 2015 - Podívejte se na film z dětských šibřinek v roce 2011!
Takhle jsme řádili na šibřinkách před čtyřmi lety. A co letos? Už se těšíme na letošní šibřinkové téma Na strašidelném hradě...

17. 12. 2014 - Tradiční vánoční karneval se povedl
Přes 60 dětí si přišlo zařádit na tradiční vánoční karneval. Kromě rozcvičky pod vedením Máji a Evči a různých soutěží s netradičními pomůckami jsme si také společně zazpívali u stromečku. Bylo to moc pěkné.

3. 12. 2014 - Video z Mikuláše u předškoláků
Podívejte se, jak si užívali Mikuláše předškolní děti.

1. 12. 2014 - Mikuláš v oddílech Předškolních dětí, žactva a atletiky
1. prosince dorazili do sokolovny hosté z nejmilejších. Naše cvičence navštívili Mikuláš, anděl a čert. Děti milým hostům zazpívaly a zarecitovaly. Nejstarší dokonce zahráli na tubu, saxofon a klarinet píseň Rolničky a tím doprovodili malý sbor zpěváčků. Všichni byli odměněni drobnými sladkostmi. Mikulášská se vydařila, nyní nás čeká Vánoční karneval pro cvičence Sokola, který se koná v pondělí 15. prosince.

10. 10. 2014 - Podívejte se na video z Večera sokolských světel
Podívejte se na video z Večera sokolských světel.

9. 10. 2014 - Vydařená akce k Památnému dnu Sokola
Na akci k Památnému dni Sokola se sešla stovka účastníků. Děti společně s dospělými poslali po Labi devadesát lodiček se svíčkami. Světélka symbolizovala duše sokolů, kteří přišli o život za války. A nejen svíčky zářily ten večer na břehu Labe. Zářily i oči dětí, které pozorovaly, zda lodičky doplují až k lávce a budou pokračovat dál ve své cestě. Na závěr se všichni zastavili u pomníku u sokolovny, aby zapálili svíčky a položili květiny. Celou akci ukončila česká státní hymna. Děkujeme všem, kteří si přišli připomenout 8. říjen a naše bratry sokoly, kteří hrdě nesli a uskutečňovali myšlenky národní hrdosti, sounáležitosti a bratrství. Cvičitelé a činovníci Sokola.