Dnes je úterý 21. května 2024
a svátek slaví Monika, zítra slaví svátek Emil.

Predškolní děti - články
17. 12. 2013 - Vánoční karneval se vydařil
Na pondělí 16. prosince připravili cvičitelé pro děti z oddílů rodičů s dětmi, předškolních dětí, žactva, atletiky a sportovní gymnastiky Vánoční karneval. Vydařené akce se zúčastnila stovka dětí, které si vyzkoušely opičí dráhu, rozcvičku s kočičkou a dalších devět disciplín. V závěru si cvičitelé s dětmi zazpívali koledu u vánočního stromku. Děti si kromě pěkných zážitků odnášely svítící tyčky, které jim ještě celý večer připomínaly sokolský karneval. Podívejte se na fotky J. Sixtové.

2. 12. 2013 - Mikulášské nadílky v Sokole se zúčastnilo přes devadesát dětí!
Oddíly předškolních dětí, žactva a atletiky připravily na pondělí společné Mikulášské hodiny. Čert nejprve spouštěl hrůzu, ale Mikuláš s andělem si poslechli básničky i písničky a děti obdarovali drobnými dárky. Akce se vydařila, děti odcházely spokojené a plné zážitků. Tento týden proběhnou mikulášské nadílky ještě v oddílech rodičů s dětmi. Malé sokoly pak čeká ještě vánoční karneval, který se koná 16. 12. Podívejte se na fotografie J. Sixtové.

24. 11. 2013 - Ohlédnutí za rokem 2013
Rok 2013 se nezadržitelně blíží ke svému konci, pojďte se s námi ohlédnout za našimi aktivitami a úspěchy.

24. 11. 2013 - V listopadu měla naše jednota zapůjčen Airtrack
Airtrack, nafukovací gymnastickou dráhu využívaly především oddíly sportovní gymnastiky, ale spoustu zábavy a legrace si na něm užili i cvičenci z oddílů rodičů s dětmi, předškolních dětí, žactva i atletiky.

12. 11. 2013 - Video ze župního desetiboje
Po fotografiích a výsledcích vám nabízíme také video ze župního desetiboje. Podívejte se, jak se závodníci snažili!

10. 11. 2013 - Výsledky župního desetiboje
Zde najdete výsledky desetiboje.

10. 11. 2013 - Župní desetiboj ve Dvoře Králové n. L.
V sobotu 9. listopadu se konal župní desetiboj, kterého se zúčastnilo sto závodníků ze čtyř sokolských jednot. Valnou většinu závodníků postavila na start pořádající jednota. Neztratili se však ani závodníci z hostujících jednot. Zde se podívejte na fotografie z desetiboje.

21. 9. 2013 - Třináct medailí vybojovali naši závodníci na župním přeboru v přespolním běhu
V sobotu 21. září se zúčastnilo 28 našich závodníků župního přeboru v přespolním běhu. Počasí tentokrát nepřálo všem. Kategoriím žáků, dorostenců a mužů pršelo. Přesto přinesl závod našim barvám hned 13 medailí, když v kategorii předškolních dívek zvítězila Nikolka Havlová před Zuzankou Duškovou a v kategorii předškolních chlapců zvítězil Péťa Holubec a na třetím místě skončil Matýsek Flégl. Kategorii předžáků vyhrál Simon Rajsner a kategorii nejmladších žákyň ovládla Kateřina Holubcová. V nejmladších žácích byl Jakub Grus druhý a Ondřej Schreiber třetí. Monika Fišerová získala bronz v kategorii mladších žákyň. V kategoriích staršího žactva zvítězila Jana Holubcová, bronzové medaile přidali Nikola Fejglová a Filip Šturm. Matěj Šturm vybojoval v pěkném souboji bronzovou medaili mezi dorostenci a muži. Všem závodníkům blahopřejeme Děkujeme za skvělou reprezentaci naší jednoty!

6. 7. 2013 - Závěr cvičebního roku v oddílech dětí a mládeže
Poslední cvičební hodiny oddílů všestrannosti dětí a mládeže patřil vyhlášení nejaktivnějších cvičenců. Kromě docházky se pravidelně hodnotí účast na závodech, vystoupeních, akcích pořádaných Sokolem, úspěšná reprezentace jednoty atd. Nejaktivnější cvičenci získají medaile a diplomy, drobnou odměnu si odnesou všichni. Oblíbená bývá také návštěva cukrárny.

15. 5. 2013 - Výsledky župního přeboru v atletice
Nabízíme vám výsledky župního přeboru v atletice, kde závodilo také 66 našich závodníků.