Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Predškolní děti - články
15. 5. 2007 - Přebor župy Podkrkonošské - Jiráskovy v lehké atletice
V neděli 13. května se konal v Trutnově za krásného počasí přebor župy Podkrkonošské v lehké atletice. Přeboru se zúčastnilo 170 závodníků z 11 sokolských jednot. Nejvyšší účast, úctyhodných 55 závodníků, měla jako obvykle sokolská jednota ze Dvora Králové n. L. Závodilo se ve všech věkových kategoriích od předškolního žactva po dospělé. Závodníci předvedli mnoho hodnotných výkonů. Celkem naši závodníci vybojovali 7 zlatých, 3 stříbrné a 4 bronzové medaile. Výsledky našich závodníků najdete zde.

6. 5. 2007 - Vydařený Tajný výlet
Na 5. května jsme naplánovali pro sokolské předškoláčky a žactvo Tajný výlet . Kam? No to bylo přece tajné!

1. 5. 2007 - Tajný výlet se Sokolem
V sobotu 5. května pojedou děti z oddílu předškoláků, žactva, atletiky a gymnastické přípravky na tajný výlet. Sraz v 7. 45 hodin na vlakovém nádraží. Bližší informace u vedoucích uvedených oddílů.

1. 5. 2007 - Župní atletické závody
V neděli 13. května se konají v Trutnově župní atletické závody. Odjezd všech závodníků je v 7.25 hodin od gymnázia. Bližší informace ZDE.

27. 3. 2007 - Výsledky velikonočního závodu na překážkové dráze
Cvičitelé oddílů předškolních dětí, žactva a atletiky připravili pro děti velikonoční závod na překážkové dráze. Zde najdete výsledky závodu.

10. 3. 2007 - Šibřinky objektivem Jana Bartoše
Podívejte se na snímky ze šibřinek Na strašidelném hradě, které vyfotografoval Jan Bartoš.

7. 3. 2007 - Přečtěte si o šibřinkách v Krkonošských novinách
Dnešní Krkonošské noviny píší o našich šibřinkách.

4. 3. 2007 - Šibřinky na strašidelném hradě
V sobotu 3. 3. se konaly tradiční dětské šibřinky za účasti 120 dětí a skoro 200 dospělých. Téma letošních šibřinek bylo Na strašidelném hradě, a tak se sokolovna hemžila bubáky, rytíři, princeznami, princi a dalšími strašidelnými postavami. Zde najdete fotografie P. Špatenkové.

4. 3. 2007 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 2. 3. se konala valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L. Sedmdesátka účastníků nejprve uctila památku členů Sokola, kteří nás opustili v průběhu roku 2006, dále vyslechla zprávy o činnosti a hospodaření a zprávu revizní komise. Proběhly volby do výboru Sokola. Oceněnění převzali cvičitelé, kteří v loňském roce vedli nácviky sletových skladeb, trenéři sportovních oddílů a někteří činovníci. Program zpestřilo vystoupení dívek z oddílu sportovní gymnastiky, které zacvičily svoji skladbu Team - Gym a vystoupení členů oddílu skoků na trampolíně. Zde najdete několik fotografií P. Špatenkové z valné hromady.

21. 2. 2007 - Předškolní děti o jarkách
Oddíl předškolních dětí nepřerušil svou činnost ani o jarních prázdninách. Cvičitelé připravili pro děti pestrý program. Děti si zacvičily s gymbaly, létajícími talíři, pohoupaly se na kruzích a zaskákaly si na velké trampolíně. Jak jim to šlo si můžete prohlédnout na fotografiích P. Špatenkové.