Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Predškolní děti - články
16. 2. 2007 - Přijďte na šibřinky!!!
Zveme všechny děti a jejich rodiče na tradiční dětské šibřinky, které letos budou v rázu "Na strašidelném hradě". Šibřinky se konají v sobotu 3. 3. 2007 od 14 hodin.

1. 2. 2007 - Fotografie z cvičební hodiny předškoláků
V oddíle předškolních dětí je v současné době zapsáno 45 dětí. Malým cvičencům se věnuje šest cvičitelek a několik maminek. Náplní jsou průpravná cvičení, napodobivá cvičení s říkadly, cvičení s náčiním i na nářadí, cvičení s hudbou, závodivé hry, tanečky a soutěže. Děti mají možnost účastnit se různých závodů, soutěží, výletů a dalších akcí pořádaných jednotou. Do oddílu přijímáme děti, které dovršily 4 roky. Zde vám nabízíme několik fotografií z naší cvičební hodiny.

12. 1. 2007 - Sokolské ohlédnutí za rokem 2006
Je za námi rok 2006, rok XIV. všesokolského sletu, rok bohatý na úspěchy královédvorských sokolských závodníků. Naši závodníci, závodní družstva i kolektivy, které soutěží v různých sportovních odvětvích, šíří dobré jméno naší jednoty a samozřejmě také našeho města.

28. 12. 2006 - Ohlédnutí za rokem 2006
Rok 2006 je za námi a nám už zbývá jenom se za ním ohlédnout. Jaký byl? Byl jedním z nejúspěšnějších v novodobé historii královédvorského Sokola. Těm, kteří sledují naše internetové stránky pravidelně, nemusíme dlouze vypočítávat naše letošní úspěchy. A tak si pro připomenutí prohlédněte koláže P. Špatenkové, které připomínají naše nejúspěšnější akce.

18. 12. 2006 - Vánočního karnevalu žactva se zúčatnila padesátka dětí
18. 12. se konal v sokolovně společný vánoční karneval sokolského žactva. Karnevalu se zúčastnilo padesát dětí.

6. 12. 2006 - Mikulášská nadílka v sokolovně
V pondělí 4. 12. navštívili sokolovnu Mikuláš s čerty. Fotografie z této akce najdete zde.

12. 11. 2006 - 5. 11. proběhl župní desetiboj
5. listopadu uspořádala královédvorská jednota již po čtvrté župní přebor v desetiboji. Závodu, který prověří rychlost, obratnost, sílu, vytrvalost i přesnost, se tentokrát zúčastnilo 80 závodníků za sedmi sokolských jednot. Nejmladší závodnici byly tři roky, nejstarším závodníkům 16 let.

8. 11. 2006 - Přečtěte si říjnové číslo juniorských stránek časopisu Sokol
V říjnovém čísle Sokol-junior si přečtete příspěvek Lenky khýrové, najdete výsledky výtvarné soutěže a obrázek Nika Erbena.

1. 11. 2006 - Sokolíci na Večeru s duchy
Na místo tradičního středečního cvičení jsme se vypravili do Schulzových sadů, kde připravila ZŠ R. A. Dvorského Večer s duchy. Podívejte se na fotografie P. Špatenkové.

31. 10. 2006 - Helovínská cvičební hodina
Cvičitelky oddílů předškolních dětí a žactva připravily na poslední říjnovou cvičební hodinu pro své cvičence překvapení. Převlékly se za čarodějnice a duchy a zařádily si s dětmi při helovínské cvičební hodině.