Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

Predškolní děti - články
10. 4. 2006 - Plaváčci mají sletové úbory!
10. 4. čekalo na Plaváčky překvapení. Dostali sletové úbory. Hned si je vyzkoušeli a samozřejmě si v nich zacvičili. Nahlédněte, jak jim námořnické úbory sluší.

9. 4. 2006 - Župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu
8. dubna se konal v naší sokolovně župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu. Závodu se zúčastnilo 84 závodníků ze šesti sokolských jednot. Našim závodníkům se dařilo, a tak vybojovali pro naši jednotu celou řadu medailí.

29. 3. 2006 - Rozpis zkoušek na XIV. všesokolském sletu v Praze
Zde najdete přesný harmonogram zkoušek na XIV. všesokolském sletu v Praze od 2. 7. do 6. 7. 2006

25. 3. 2006 - Kdy a kde vystoupí naši cvičenci
Naši cvičenci vystoupí na několika regionálních sletových vystoupeních. Zde najdete bližší informace.

12. 3. 2006 - Další informace o XIV. všesokolském sletu
Další důležité informace a zajímavosti o připravovaném XIV. všesokolském sletu najdete také na stránkách České obce sokolské.

12. 3. 2006 - Informace o XIV. všesokolském sletu
Všechny důležité informace najdete na webových stránkách sokol.cz

7. 3. 2006 - Pro děti byly připraveny soutěže
Pro účastníky šibřinek jsme připravili soutěže, kterých se mohly zúčastnit i úplně malé děti.

7. 3. 2006 - Cirkusová vystoupení se líbila
Pro obveselení účastníků šibřinek jsme připravili cirkusový program, ve kterém vystoupila děvčata z oddílu sportovní gymnastiky, dorostenky a samozřejmě Jitka v roli ředitele cirkusu.

7. 3. 2006 - Další fotografie ze šibřinek
Na našich cirkusových šibřinkách bylo k vidění plno krásných masek, podívejte se na fotografie Jana Bartoše.

5. 3. 2006 - Sokolské šibřinky se vydařily!
V neděli 5. března se konaly dětské šibřinky na téma "V cirkuse". Cirkusově vyzdobená sokolovna přivítala osmdesátku dětí a stejný počet rodičů. Celý program byl motivovám cirkusovými představeními, výborně nás jím provázela náčelnice jednoty Jitka Karešová v roli ředitele cirkusu. V cirkusovém programu se představily sportovní gymnastky, dorostenky, nechyběl ani výstup pana ředitele. Následovaly soutěže pro děti. V závěru předvedly gymnastky zvířecí tanec a pozvaly k tanci všechny děti. Podívejte se na fotografie P. Špatenkové.