Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Jste 15921908. návštěvník našich stránek.

Predškolní děti - články
23. 2. 2006 - Diváci zhlédli ukázky sletových skladeb
Na valné hromadě se představili cvičenci všech sedmi sletových skladeb, které se v naší jednotě nacvičují. Prohlédněte si fotografie Jana Bartoše.

23. 2. 2006 - Valná hromada královédvorského Sokola
Ve středu 22. 2. se sešli královédvorští sokolové na valné hromadě, aby zhodnotili činnost jednoty v loňském roce. Ve článku najdete nejen informaci o průběhu valné hromady, fotografie, ale i zprávu vzdělavatele a seznam oceněných cvičenců.

26. 1. 2006 - Redakce časopisu Sokol připravila stránky pro děti a juniory
Redakce časopisu Sokol připravila dvojstránku pro děti a mládež. Aby byl časopis dostupný dětem, můžete jej nalézt také na internetových stránkách. Zájemci se mohou také podílet na tvorbě časopisu.

11. 1. 2006 - Župní přebor v plavání
Odjezd na župní přebor v plavání je v sobotu, 21. ledna v 8.45 hodin od gymnázia. Zájemci musí mít vpořádku legitimaci a zaplacené příspěvky. Přejeme všem závodníkům, aby se jim dařilo jako v uplynulých letech.

11. 1. 2006 - Připravujeme dětské šibřinky
Tělocvičná jednota Sokol zve všechny zájemce na tradiční dětské šibřinky, které se budou konat v neděli 5. března 2006 od 14 hodin v sokolovně. Na programu bude rej masek (tentokrát v rázu „V cirkuse“), soutěže o drobné ceny a další zábava. Přezůvky s sebou! Na Vaši účast se těší cvičitelé ze Sokola Dvůr Králové n. L.

11. 1. 2006 - Děti z našeho oddílu cvičí i v Korálcích
4 děti z našeho oddílu nacvičují skladbu pro rodiče a děti - Korálky. Vystoupily s ní společně s maminkami na Vánoční show.

7. 1. 2006 - Tajný výlet žactva
Na 12. 6. jsme naplánovali tajný výlet žactva. Cílem mělo být Pardubicko a děti se velmi těšily, že pojedou vláčkem. Dvouhodinové zpoždění nám bohužel udělalo čáru přes rozpočet a museli jsme operativně změnit cíl naší cesty.

5. 1. 2006 - Prosincový maraton v Sokole
Prosinec je měsíc, kdy je příroda již v hlubokém zimním spánku. V naší jednotě jsme naopak aktivitu vystupňovali až do maxima.

21. 12. 2005 - Plaváčci opět v akci
Plaváčci opět v akci Na vánoční show vystoupili Plaváčci opět se svou sletovou skladbou "Kdo si hraje, nezlobí". Měsíc po župní akademii si přibrali další část skladby a stihli ji dopilovat. Vystoupení se jim opravdu vydařilo a sklidili zasloužený potlesk. po Vánocích budeme v nácviku pokračovat, věřím že nám to půjde jako po másle. Pavlína

21. 12. 2005 - Vánoční show si své diváky našla
Přes 800 lidí si nenechalo ujít naši Vánoční show, která se konala v pondělí 19. 12. v sokolovně.