Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

Predškolní děti - články
23. 10. 2020 - Sokolské stezky za zdravím 2020
Pojďte se projít podzimním Královédvorskem, splnit šest sokolských stezek zdraví, najít poklad a mít dobrý pocit z pobytu na čerstvém vzduchu a při tom neporušit vládní nařízení. Prázdninová soutěž pro rodiny a dvojice je zde! Těšíme se na vás! Soutěž je připravena po celé podzimní prázdniny, tak neváhejte!

2. 10. 2020 - Úpravy a omezení v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu
Zpráva, na kterou všichni čekáte. V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a všemi opatřeními jsme nuceni do odvolání upravit tréninky a bohužel i zrušit cvičení některých oddílů. Moc nás to mrzí! Všem cvičencům se omlouváme! Věříme, že tento dočasný stav brzy pomine a opět se budeme moci sejít v sokolovně. Připomínáme, že sportovci, kteří pokračují v trénincích, musí nosit v šatně roušku a také sáček, do kterého si ji před tréninkem odloží.

28. 8. 2020 - Zahajujeme pravidelné tréninky a cvičení
Oznamujeme všem našim členům i dalším případným zájemcům o cvičení a sportování v Sokole, že od září začnou pravidelné tréninky a cvičení v našich oddílech. Podívejte se, kdy začíná činnost právě váš oddíl.

18. 5. 2020 - Informace o cvičení v oddílech Sokola od 18. 5.
Vzhledem k uvolňování některých opatření informujeme naše členy o tom, ve kterých oddílech se začne tento nebo příští týden cvičit.

31. 3. 2020 - Pozvánka do lesní tělocvičny
Pojďte si zasportovat se sokolíky do lesní tělocvičny!

31. 3. 2020 - Míčová školka
Dnes vám nabízíme aktivitu téměř zapomenutou, míčovou školku, kterou pro vás připravily a natočily Markétka s Bárou. Pojďte si vyzkoušet!

29. 3. 2020 - Vzpomínka na župní desetiboj 2019
Již více než 15 let pořádá TJ Sokol Dvůr Králové župní desetiboj. V loňském roce se této oblíbené akce zúčastnilo 170 závodníků. Pojďte si připomenout atmosféru tohoto závodu a také výborné výkony závodníků.

26. 3. 2020 - Fotografie ze šibřinkového fotokoutku
Teď je ten pravý čas na fotky z Fotokoutku!

26. 3. 2020 - Zacvičte si s předškoláky podle říkanek!
Sledují naši stránku také rodiče nejmladších sokolíků? Jistě ano. Proto dnes nabízíme cvičení pro naše nejmladší. Jsou to napodobivá cvičení podle dětských říkanek. Mnohé z nich jsme se s dětmi učili, jiné se mohou naučit. Tak do toho! Toto video je zároveň pro pamětníky. Záznam vznikl na akademii ke 130. výročí založení Sokola ve Dvoře Králové n. L., cvičí děti ročníků 85, 86, 87, 88. Cvičitelku mnozí také asi identifikujete... Pohádku namluvila dlouholetá cvičitelka předškolních dětí, dnes 97 - miletá nejstarší dvorská sokolka sestra Ludmila Vítová.

26. 3. 2020 - Jak cvičenci plní naše výzvy? Podívejte se!
Podívejte se na sestřih z domácího cvičení a plnění sportovních výzev!