Dnes je pátek 19. dubna 2024
a svátek slaví Rostislav, zítra slaví svátek Marcela.

Predškolní děti - články
11. 3. 2017 - Vzpomínka na slet 2006
Vzpomenete si ještě, které skladby se cvičily v roce 2006 na XIV. všesokolském sletu? Podívejte se na několik z nich, jak je na zkouškách natočila naše kamera...

7. 3. 2017 - Sletový průvod Prahou v roce 2012
Sletový průvod Prahou vždy patří k velkým zážitkům. Bylo tomu tak i v roce 2012. Pojďte si zavzpomínat! A už jste rozhodnuti, kterou sletovou skladbu budete nacvičovat od podzimu?

3. 3. 2017 - Vzpomínka na sletová vystoupení v Praze v roce 2012
Podívejte se, jak zachytila naše kamera XV. všesokolský slet v Praze.

28. 2. 2017 - Vzpomínka na dětské šibřinky 2013
Pojďte si připomenout dětské šibřinky z roku 2013. Tehdy bylo téma V cirkuse a děti i dospělí se opravdu vyřádili!

27. 2. 2017 - Vzpomínka na Krajský sokolský slet v roce 2012
V Praze začaly probíhat první celostátní nácviky na XVI. všesokolský slet. Cvičitelé si lámou hlavu, kterou skladbu pro svoje svěřence vyberou a my přinášíme vzpomínku na sletové skladby XV. všesokolského sletu 2012. Pojďte si s námi zavzpomínat a zároveň se podívat, co je to slet. Půjdete do nácviku v září s námi?

3. 2. 2017 - Vzpomínka na vydařenou akci
V prosinci připravili cvičitelé pro děti Vánoční karneval. Této akce se zúčastnila téměř stovka dětí. Podívejte se, jak si tento karneval sokolíci užili.

30. 1. 2017 - Vzpomínka na Mikuláše v Sokole
Se zpožděním vám nabízíme video z Mikulášských hodin 2016 v Sokole.

13. 12. 2016 - Vánoční karneval ukončil podzimní část sokolské sezóny
Letošní vánoční karneval se vydařil. Na devadesát dětí si přišlo užít do tělocvičny vánoční atmosféru. Děkujeme všem pomocníkům z řad atletů a gymnastů, kteří odvedli kus dobré práce. Nejen, že se perfektně zhostili svých stanovišť, ale také se moc pěkně chovali k dětem a dodali karnevalu prima náladu. Děti si zatancovaly, užily si různé atrakce, zazpívaly si u vánočního stromku. Všem přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku!

7. 11. 2016 - Výsledky desetiboje
Podívejte se na výsledky desetiboje.

7. 11. 2016 - Župní desetiboj přinesl našim barvám 20 medailí!
Dvacet medailí pro Sokol Dvůr Králové! To je skvělý úspěch našich závodníků. Připravili se na závod dobře. Nejen medaile, ale i mnoho výborných výkonů a skvělých umístění dosáhli všichni královédvorští, kterých nastoupilo k závodu 65. Blahopřejeme a děkujeme za super reprezentaci jednoty i za parádní prezentaci naší práce. Pochvalu si zaslouží také všichni rozhodčí z řad dospělých, ale i našich odchovanců. Všichni, kteří přišli pomoci nám udělali velkou radost.