Dnes je neděle 28. dubna 2024
a svátek slaví Vlastislav, zítra slaví svátek Robert.

Oddíl žactva - články
30. 1. 2017 - Vzpomínka na Mikuláše v Sokole
Se zpožděním vám nabízíme video z Mikulášských hodin 2016 v Sokole.

28. 12. 2016 - Poděkování Královéhradeckému kraji
Díky dotaci z Královéhradeckého kraje na pravidelnou celoroční sportovní činnost dětí se nám podařilo získat nové cvičební vybavení. Děkujeme tímto Královéhradeckému kraji za podporu sokolského sportu!

13. 12. 2016 - Vánoční karneval ukončil podzimní část sokolské sezóny
Letošní vánoční karneval se vydařil. Na devadesát dětí si přišlo užít do tělocvičny vánoční atmosféru. Děkujeme všem pomocníkům z řad atletů a gymnastů, kteří odvedli kus dobré práce. Nejen, že se perfektně zhostili svých stanovišť, ale také se moc pěkně chovali k dětem a dodali karnevalu prima náladu. Děti si zatancovaly, užily si různé atrakce, zazpívaly si u vánočního stromku. Všem přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku!

16. 11. 2016 - Odměna pro závodníky
V sobotu 12. listopadu připravili vedoucí pro děti z oddílů všestrannosti, atletiky a sportovní gymnastiky Párty za odměnu. Tato akce byla již po čtvrté odměnou těm, kteří po celý rok reprezentují Sokol na různých akcích, soutěžích a závodech. Pobavit se přišlo 70 dětí ve věku od 6 do 17 let. Odpoledne se učily sebeobraně pod vedením oddílů Systema Trutnov z. s. - Bojová umění a ze Self defence team DK. Následovala večerní hra a potom již očekávaná diskotéka. Víkend se vydařil a nezbývá než poděkovat všem, kteří se na přípravě a organizaci podíleli.

7. 11. 2016 - Výsledky desetiboje
Podívejte se na výsledky desetiboje.

7. 11. 2016 - Župní desetiboj přinesl našim barvám 20 medailí!
Dvacet medailí pro Sokol Dvůr Králové! To je skvělý úspěch našich závodníků. Připravili se na závod dobře. Nejen medaile, ale i mnoho výborných výkonů a skvělých umístění dosáhli všichni královédvorští, kterých nastoupilo k závodu 65. Blahopřejeme a děkujeme za super reprezentaci jednoty i za parádní prezentaci naší práce. Pochvalu si zaslouží také všichni rozhodčí z řad dospělých, ale i našich odchovanců. Všichni, kteří přišli pomoci nám udělali velkou radost.

7. 11. 2016 - Video ze župního desetiboje
V sobotu 5. listopadu se konal župní desetiboj za účasti 135 závodníků ze sedmi sokolských jednot. Podívejte se na sestřih z bojů o nejlepšího desetibojaře.

24. 10. 2016 - Královédvorští na župním přeboru v přespolním běhu
Župního přeboru v přespolním běhu se v barvách Sokola DK zúčastnilo 43 závodníků, což byla třetina všech závodníků. Máme 7 medailí a také řadu 4. míst a umístění v první desítce, i to je super, když si uvědomíte, že v některých kategoriích startovalo ke třicítce závodníků. Počasí bylo výborné, výkony dětí skvělé. Výsledkem je sedm medailí. Evička Dušánková a Matěj Flégl jsou přeborníky župy, Anička Dušánková a Matyáš Šturm jsou stříbrní a Kája Lukášová, Anička Sedláčková a Kuba Grus jsou bronzoví. Blahopřejeme! Děkujeme všem dětem za skvělou reprezentaci jednoty a všem dospělákům za účinnou pomoc!

23. 10. 2016 - Video ze župního přeboru v přespolním běhu
Podívejte se, jaký byl letošní ročník župního přespolního běhu na Novém Hrádku.

23. 10. 2016 - Video z Památného dne Sokola
Podívejte se na video Jakuba Gruse z Památného dne Sokola a Večera sokolských světel. Tato akce se velmi vydařila.