Dnes je středa 15. května 2024
a svátek slaví Žofie, zítra slaví svátek Přemysl.

Jste 16181907. návštěvník našich stránek.

Oddíl žactva - články
1. 5. 2007 - Župní atletické závody
V neděli 13. května se konají v Trutnově župní atletické závody. Odjezd všech závodníků je v 7.25 hodin od gymnázia. Bližší informace ZDE.

27. 3. 2007 - Výsledky velikonočního závodu na překážkové dráze
Cvičitelé oddílů předškolních dětí, žactva a atletiky připravili pro děti velikonoční závod na překážkové dráze. Zde najdete výsledky závodu.

12. 3. 2007 - Výsledky víceboje žactva
5. 3. jsme uspořádali v oddíle žactva víceboj. Zde najdete výsledky.

10. 3. 2007 - Šibřinky objektivem Jana Bartoše
Podívejte se na snímky ze šibřinek Na strašidelném hradě, které vyfotografoval Jan Bartoš.

10. 3. 2007 - Tábor na Ježkově má obsazeno
Všechna místa na sokolském táboře Ježkov, který se letos ponese v duchu artušovské legendy jsou již obsazena. Během týdne jsme rozdali všechny přihlášky. Upozorňujeme všechny, aby vyplněnou přihlášku odevzdali co nejdříve, neboť máme ještě zájemce, na které se již nedostalo.

7. 3. 2007 - Přečtěte si o šibřinkách v Krkonošských novinách
Dnešní Krkonošské noviny píší o našich šibřinkách.

4. 3. 2007 - Šibřinky na strašidelném hradě
V sobotu 3. 3. se konaly tradiční dětské šibřinky za účasti 120 dětí a skoro 200 dospělých. Téma letošních šibřinek bylo Na strašidelném hradě, a tak se sokolovna hemžila bubáky, rytíři, princeznami, princi a dalšími strašidelnými postavami. Zde najdete fotografie P. Špatenkové.

4. 3. 2007 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 2. 3. se konala valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L. Sedmdesátka účastníků nejprve uctila památku členů Sokola, kteří nás opustili v průběhu roku 2006, dále vyslechla zprávy o činnosti a hospodaření a zprávu revizní komise. Proběhly volby do výboru Sokola. Oceněnění převzali cvičitelé, kteří v loňském roce vedli nácviky sletových skladeb, trenéři sportovních oddílů a někteří činovníci. Program zpestřilo vystoupení dívek z oddílu sportovní gymnastiky, které zacvičily svoji skladbu Team - Gym a vystoupení členů oddílu skoků na trampolíně. Zde najdete několik fotografií P. Špatenkové z valné hromady.

19. 2. 2007 - Na župním přeboru v plavání jsme byli úspěšní
Celkem 107 závodníků z 10 sokolských jednot župy Podkrkonošské-Jiráskovy se zúčastnilo sobotního župního přeboru v plavání, který se konal v Trutnově. Naši jednotu reprezentovalo 41 závodníků, kteří získali celkem 14 medailí. Výsledky závodů najdete zde.

16. 2. 2007 - Přijďte na šibřinky!!!
Zveme všechny děti a jejich rodiče na tradiční dětské šibřinky, které letos budou v rázu "Na strašidelném hradě". Šibřinky se konají v sobotu 3. 3. 2007 od 14 hodin.